xCloud için 34 Mbps internet hızı yeterli mi?

fy1n0

Centipat
Daha fazla  
xCloud almayı düşünüyorum. Download 34Mbps upload 11Mbps ve yakınlarında oluyor. İnternet hızı yeterli olur mu?
Ayrıca arkadaşım da almayı düşünüyor. İnterneti benimkinden düşük olabilir, önereceğiniz minimum internet hızı ne olur?

Yukarıdaki arkadaş yetmez falan yazmış, 2 evim var bir evimde 100 Mbps bir evimde de 30 Mbps internet kullanıyorum gecikme hissetmezsin 720p 60FPS sorunsuz oynarsın.
100 Mbps fiber internetin varsa 1080p 60FPS oynarsın.

Yukarıdaki arkadaş yetmez falan yazmış, 2 evim var bir evimde 100 Mbps bir evimde de 30 Mbps internet kullanıyorum gecikme hissetmezsin 720p 60FPS sorunsuz oynarsın.
100 Mbps fiber internetin varsa 1080p 60FPS oynarsın.

Bende 25Mbps var neden kasıyor aşırı şekilde kasıyor, Frankfurt'tan bağlanıp girerken kapatıyorum, neden böyle oluyor yardımcı olur musunuz?

Bende 25Mbps var neden kasıyor aşırı şekilde kasıyor, Frankfurt'tan bağlanıp girerken kapatıyorum, neden böyle oluyor yardımcı olur musunuz?

Hocam minimum 30 Mbps internetiniz olsun, 30Mbps internet ile oynarsınız fakat aşağısını kabul etmiyor Microsoft, şu an için buna tek çözüm modeminizin kapasitesini müşteri hizmetlerini arayarak arttırabilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı