xCloud nasıldır?

Keşke olsa. En büyük isteğim klavye mouse desteği. FPS aksiyon oyunlarında zorlanıyorum mesela. Ama çok fazla oyun var o yüzden her türlü xCloud candır.

O eklentide mouse normal çalışıyor mu yoksa oyun kolu kullanılıyormuş gibi yavaşça mı hareket ediyor? Yani gecikme varmış hissi oluyor mu?
evet taklit ediyor çünkü sistem xbox üzerinden olduğu için. en iyisi rewasd diye bir program var ama o da 14 günlük deneme veriyor normali 24 dolar crackli versiyonu var ama mouse çalışmıyor.
En iyisi gamepad ucuz olsa bile xbox gibi tanıtıp(program ile) oynayabilirsin illa pahallı gamepad gerekmiyor.

evet taklit ediyor çünkü sistem xbox üzerinden olduğu için. en iyisi rewasd diye bir program var ama o da 14 günlük deneme veriyor normali 24 dolar crackli versiyonu var ama mouse çalışmıyor.
En iyisi gamepad ucuz olsa bile xbox gibi tanıtıp(program ile) oynayabilirsin illa pahallı gamepad gerekmiyor.
Rewasd'nin ucretli surumu normal mouse gibi calisiyor mu?
Ben de program ile ucuz gamepad'le oynuyordum ama spor/yaris oyunlar haric gamepad'le oyun oynamak mouse'la oynamak kadar zevkli degil.

Rewasd'nin ucretli surumu normal mouse gibi calisiyor mu?
Ben de program ile ucuz gamepad'le oynuyordum ama spor/yaris oyunlar haric gamepad'le oyun oynamak mouse'la oynamak kadar zevkli degil.d
diğerlerinden bir tık daha iyi ama yine simüle ettiği için normal mouse gibi hiçbir zaman olmuyor hocam para vermeye değmez. tarayıcı için bedava olanı var Keyboard & mouse support for Xbox xCloud bunu bir dene gears 5 de denedim iyi çalıştı.

Yeni konular

Geri
Yukarı