xDrive 15'li vs Fab V5 kumaş vs Monster Oron oyuncu koltuğu

Bütçe
5500

LIVINGLEGEND

Zeptopat
Daha fazla  
xDrive 15'li, fab V5 ve Monster oron oyuncu koltuğu arasında kaldım. Önceliğim Monster ama kullanıcı yorumlarını fazla göremedim. Kullanan arkadaşlarımdan tavsiyelerini bekliyorum. Önceliğim en az deforme olabilecek koltuktur.

Hawk'ın V6 modelini kullanıyorum kumaş almanı tavsiye ederim. 15'li ve oron deri modeller. Yazın terletir deri. Hawk ile sorun varsa sorabilirsin diğerlerini bilmiyorum.

Hawk'ın V6 modelini kullanıyorum kumaş almanı tavsiye ederim. 15'li ve oron deri modeller. Yazın terletir deri. Hawk ile sorun varsa sorabilirsin diğerlerini bilmiyorum.

Hawk'ı ilk defa duydugum için biraz süphe kaldı sadece garantisi falan nasıl olur diye merak ediyorum. Rahatlık konusunda nasıl acaba?

Hawk'ı ilk defa duydugum için biraz süphe kaldı sadece garantisi falan nasıl olur diye merak ediyorum. Rahatlık konusunda nasıl acaba?

Uzun zamandır var piyasa da. Çok yeni değil Garanti'ye işim düşmediği için tam bilemem ancak almadan önce araştırırken gördüğüm kadarıyla mekanizmalar'da bir sorun çıkarsa yardımcı oldukları biliyorum. Rahatlık konusunda gayet güzel. Pişman olmadım aldığıma.

Yeni konular

Geri
Yukarı