Hawk Fab V5 vs xDrive 15'li

Bütçe
2000

CryCasher

Kilopat
Makaleler
2
İkisi de 2000 lira civari indirim kodu falan var mi? Ne zaman fiyatlar duser? Cunku dolar dustu onlar dusmedi ve bir koltuga 2000 TL vermek cok koyuyor insana.
up

Son düzenleme:
Kumaş olmasından dolayı Fab v5'i tercih etmenizi öneririm şahsen. Ben de 1 hafta önce belirttiğim modeli sipariş verdim şu anlık sadece gelmesini bekliyorum. Geldiği zaman belki yorumumu editler ürün hakkında düşüncelerimi yazarım.

Aynı şekilde ben de fab V5 modeline bakıyorum, kumaş olmasından kaynaklı tercih etmek istiyorum. 1.72 boy, 65 de kilom var. Acaba uygun olur mu?

Aynı şekilde ben de fab V5 modeline bakıyorum, kumaş olmasından kaynaklı tercih etmek istiyorum. 1.72 boy, 65 de kilom var. Acaba uygun olur mu?

Arkadaşımın vasıtası ile bu modele yöneldim ben de. Üstteki yastığa boyunuz o civarlarda ise yetişmeniz bir tık sıkıntı çıkabilir tabii çok dik durarak yetişebilirsiniz. Yine de sorun olcağını sanmıyorum.

@Lycus koltuk geldi mi hocam? Nasıl geldiyse yorumlayabilir misin?

Koltuk elime ulaştı fakat kargo süreleri kendi sitesinden aldığınız zaman çok uzun sürüyor elime 7 ile 10 gün arasında geldi. Kargo sağlam bir şekilde ulaştığı için kuruluma vs geçtik kurulum biraz zorluydu ve tek kişi halledilebilecek kadar kolay değildi iki kişi hallettik. Kurduktan sonra her şeyini kontrol ettim mekanizmasi vs her şeyi sağlamdı zaten bir sorun olduğu zaman Hawk bu konuda yardımcı oluyor. 2 veya 3 haftadır kullanıyorum ve şöyle söyleyebilirim ki koltuk cidden çok rahat ve geniş. Kardeşime xDrive 15'li aldım fakat o koltuğun oturma yeri biraz küçük olduğu için yaylana yaylana oturamıyorsunuz. Yani benim tercihim Hawk Fab almanız tarafında olacaktır hem kumaş olması hem de XDrive'den daha büyük, geniş ve biraz da bana göre rahat olması açısından.

Koltuk elime ulaştı fakat kargo süreleri kendi sitesinden aldığınız zaman çok uzun sürüyor elime 7 ile 10 gün arasında geldi. Kargo sağlam bir şekilde ulaştığı için kuruluma vs geçtik kurulum biraz zorluydu ve tek kişi halledilebilecek kadar kolay değildi iki kişi hallettik. Kurduktan sonra her şeyini kontrol ettim mekanizmasi vs her şeyi sağlamdı zaten bir sorun olduğu zaman Hawk bu konuda yardımcı oluyor. 2 veya 3 haftadır kullanıyorum ve şöyle söyleyebilirim ki koltuk cidden çok rahat ve geniş. Kardeşime xDrive 15'li aldım fakat o koltuğun oturma yeri biraz küçük olduğu için yaylana yaylana oturamıyorsunuz. Yani benim tercihim Hawk Fab almanız tarafında olacaktır hem kumaş olması hem de XDrive'den daha büyük, geniş ve biraz da bana göre rahat olması açısından.
Çok teşekkür ediyorum cevabınız için

Hocam peki 15li de mi daha dik duruş sağlanıyor yoksa hawk ta mı? Dik durmam lazım. Bir ara rampage denemiştim eğilmene olanak vermiyor dimdik durman gerekiyordu. Rampage olduğu için bulaşmak istemiyorum.

Hocam peki 15'li de mi daha dik duruş sağlanıyor yoksa hawk ta mı? Dik durmam lazım. Bir ara Rampage denemiştim eğilmene olanak vermiyor dimdik durman gerekiyordu. Rampage olduğu için bulaşmak istemiyorum.

xDrive 15'li biraz garip hocam. Koltuğa oturduğun gibi sallanıyor oturma kısmı aşağıya doğru bakıyor belki biz takarken yapamadık bilemiyorum ama dik durmanız için pek önermem. İki koltuğa da şu an sahibim fakat içlerinden beni en rahat edeni hawk oldu kumaşı geniş olması ve mekanızmaları daha sağlam XDrive'ye göre.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı