Hawk Chair fab V5 vs xDrive 15'li vs xDrive toryum

Bende oyuncu koltuğu bakıyorum bu sıralar, fiyat muazzammış. En ucuz 5.700 TL'ye bulabilmiştim. BİM'den daha önce bu tarz bir ürün almadım ama başka mağazalarda satılan ürünlerden farkı yok değil mi?
Sipariş verdim horoz lojistikle gelmesini bekliyorum ama bir sorun olacağını düşünmüyorum mobil uygulamasından alabilirsin

Ben 1 sene önce kendi sitesinden toryum modelini aldım koltuk öne doğru eğikti(bir hata yok), ilk zamanlar düşüyormuş gibi hissettiriyordu. Kol koyma yerleride ileri geri hareket etmiyor koltuğu yatırdığımda kollarım boşta kalıyor. Açıkçası marka diye aldık fıs çıktı asla tavsiye etmiyorum. Herhangi bir ofis koltuğu daha iyi olur çok paralar vermeye hiç değmez.

Hocam müşteri desteği çok kötü ayrıca 3800 tl gibi bedava bir fiyata BIM den xdrive 15'li aldım
Dostum koltuk hakkında bilgi verir misin? Tavsiye ediyor musun? Rahatlığı nasıl? Uzun süreler bilgisayar başında oluyorum oyun ve iş sebebiyle.

Kolçakları yükseliyor mu?

Geriye yatırma fonksiyonunu kullanıyor musun?

Oturma yeri sert mi yumuşak mı?

Dostum koltuk hakkında bilgi verir misin? Tavsiye ediyor musun? Rahatlığı nasıl? Uzun süreler bilgisayar başında oluyorum oyun ve iş sebebiyle.

Kolçakları yükseliyor mu?

Geriye yatırma fonksiyonunu kullanıyor musun?

Oturma yeri sert mi yumuşak mı?

Hocam aynı kampanyadan iş yeri için bizde aldık, hatta bununla ilgili bir inceleme yayınlamıştım. kolçaklar tüm oyuncu koltuklarında yükseliyor. geriye yatma var. xdrive 15 li de oturma yeri yumuşak ve gerçekten rezalet ürünün yan tarafları boş hışır hışır ediyor sanki ambalaj malzemesi koymuşlar gibi. ürünün iç malzemesinden çok ciddi tasarruf etmişler, görüntüye oynanmış.

Hocam aynı kampanyadan iş yeri için bizde aldık, hatta bununla ilgili bir inceleme yayınlamıştım. kolçaklar tüm oyuncu koltuklarında yükseliyor. geriye yatma var. xdrive 15 li de oturma yeri yumuşak ve gerçekten rezalet ürünün yan tarafları boş hışır hışır ediyor sanki ambalaj malzemesi koymuşlar gibi. ürünün iç malzemesinden çok ciddi tasarruf etmişler, görüntüye oynanmış.
Oturma yerinin yumuşak olmasını istiyorum ben sert istemiyorum. Yumuşak olması kötü bir şeymiş gibi anlatmışsın. Kötü mü cidden?

Yan tarafları boş derken oturduğun kısımdan mı bahsediyorsun?

Bir de bel destek yastığı yukarı aşağı hareket edebiliyor mu? Hareket ettirdiğin yerde sabit kalıyor mu kaymadan?

Oturma yerinin yumuşak olmasını istiyorum ben sert istemiyorum. Yumuşak olması kötü bir şeymiş gibi anlatmışsın. Kötü mü cidden?

Yan tarafları boş derken oturduğun kısımdan mı bahsediyorsun?

Bir de bel destek yastığı yukarı aşağı hareket edebiliyor mu? Hareket ettirdiğin yerde sabit kalıyor mu kaymadan?

Süngerin yumuşak olması anlık rahatlık verebilir ancak uzun süreli oturumlarda ağrıya dönüşebilir. Orta sertlik idealdir. 15'li de ciddi sünger eksikliği var, sırt kısmı poliüretan değil, oturak yan tarafları poliüretan değil. Sünger konusunda ciddi tasarruf yapmışlar. bel yastığı ayarlanabiliyor, sabit kalıyor zamanla bu özelliğini yitirir mi bilmiyorum.

Süngerin yumuşak olması anlık rahatlık verebilir ancak uzun süreli oturumlarda ağrıya dönüşebilir. Orta sertlik idealdir. 15'li de ciddi sünger eksikliği var, sırt kısmı poliüretan değil, oturak yan tarafları poliüretan değil. Sünger konusunda ciddi tasarruf yapmışlar. bel yastığı ayarlanabiliyor, sabit kalıyor zamanla bu özelliğini yitirir mi bilmiyorum.
xDrive 15'Li Profesyonel Oyuncu Koltuğu Kumaş Siyah/Siyah Amazon.com.tr

Şu modelde sırt kısmı kumaş değil mi?

Geri
Yukarı