Elektronik xDrive 23 Nisan indirimleri

1 yıldan fazla süredir zio kullanıyorum ekstra 100 TL fark ile bazı bölümlerini kumaş yaptırdım ne terletme ne de herhangi bir sorun yaşamadım xDrive 15'liyi de kullandım ikisi karşılaştırılamaz bile paranızı çöpe atmak istemiyorsanız bakmayın bile
xDrive 15'li xDrive markasının en ucuz koltuğu karşılaştırmak için doğru seçenek olmayabilir.

Hangi koltuğu önerirsiniz ve indirim ne zamana kadar devam ediyor?

İndirim 30 Nisana kadar devam ediyor fakat stokları sınırlı diye biliyorum. Ben eskiden fırtına modelini kullanmıştım ama siz ölçüm tablosuna bakarak boyunuza ve kilonuza göre bir model tercih ederseniz daha rahat edersiniz.

İndirim 30 Nisana kadar devam ediyor fakat stokları sınırlı diye biliyorum. Ben eskiden fırtına modelini kullanmıştım ama siz ölçüm tablosuna bakarak boyunuza ve kilonuza göre bir model tercih ederseniz daha rahat edersiniz.

Teşekkürler hocam boy kilo standart denebilir 1.77'ye 70 civarı, asıl sorum kalite anlamında bir fark var mı?

XDrive Atak ya da Konak modelini öneririm oldukça rahatlar. Atak modeli geniş ve büyük insanlar için de uygun fiyat pahalı ama aradaki fiyat farka kesin değer. 15'li ve Toryum pek rahat değildi bana göre kötü değil fakat dar ve Atak gibi modeli deneyince pek rahat gelmiyor tabi. Bu modeller yerine Anka modeli daha tercih edilir gözüküyor.

XDrive Atak ya da Konak modelini öneririm oldukça rahatlar. Atak modeli geniş ve büyük insanlar için de uygun fiyat pahalı ama aradaki fiyat farka kesin değer. 15'li ve Toryum pek rahat değildi bana göre kötü değil fakat dar ve Atak gibi modeli deneyince pek rahat gelmiyor tabi. Bu modeller yerine Anka modeli daha tercih edilir gözüküyor.
Evet atak modelini bende öneririm deneyimlemiştim gayet güzeldi fakat boy aralığı bana uymadığı için tercih etmemiştim, boy uysa kesinlikle atak modelini tercih ederdim.

1713977333038.png
1713977360538.png
Aslında ürünün açıklamasında 185cm yazıyor fakat boy/kilo tablosunda 195cm yazıyor deneyim merkezine gidip bir daha deneyeceğim çok rahatsız etmezse bende bu modeli tercih edeceğim.

Evet atak modelini bende öneririm deneyimlemiştim gayet güzeldi fakat boy aralığı bana uymadığı için tercih etmemiştim, boy uysa kesinlikle atak modelini tercih ederdim.

Eki Görüntüle 2177746Eki Görüntüle 2177747Aslında ürünün açıklamasında 185cm yazıyor fakat boy/kilo tablosunda 195cm yazıyor deneyim merkezine gidip bir daha deneyeceğim çok rahatsız etmezse bende bu modeli tercih edeceğim.
Başlık kısmı rahatsız etti bende çok öndeydi önerilenin altındaysa dediğiniz gibi çok rahat ettirmeyebilir. Konak modeline bakın derim her türlü uyacağını düşünüyorum ve bana göre daha kaliteli ve sade gözüküyor.

Daha sağlam amortisörü var.

Geri
Yukarı