xDrive Akıncı alınır mı?

Ace'le etmeyin ve mutlaka bu bütçelere çıkmadan ihtiyacınızı karşılayacak ürünü deneyerek alın. Ben herhangi bir ürünün bu fiyatlara değeceğini düşünmüyorum artık.
Koçtaş da ki pahalı bir firmadır 800 TL civarında bir koltuk vardı işimi görürdü fakat bu bütçeye çıkmışken adam gibi bir şey alayım diğerek kendimi ikna ettim ama onu da alsam çok büyük bir fark olacağını sanmıyorum. Sonuç olarak XDrive'da beni çok ihya etmedi, çok rahatım aradığım konforu buldum dedirtmedi.
Aslında bunlarında ederi bence bu olmasa da yakınız da bir koçtaş varsa almayacak da olsanız bir gidip test edin.
Destekli Yönetici Koltuğu
Max Office Monaco

Yaşadığım yer köy gibi bir yer denilebilir, burada adam akıllı mağaza falan hiç yok. O yüzden test etme gibi bir imkanım da yok maalesef.
Kimse yanlış anlamasın lütfen ama 35 dk videoyu oturup izleyecek vaktim yok şuanda. DxRacer ülkemizde insanların ulaşabileceği fiyatlarda olsa düşünmeden o markayı tercih ederdim bu gerçek. Fakat bir koltuk asgari ücretten daha yüksek fiyata sahip... Bundan önce kullandığım koltuğu 5 yıl önce sanayide üretim ve satış yapan bir firmadan 200 küsür lira gibi bir fiyata almıştım. Aşırı derecede memnundum. Ses yapmaya başladığı zaman gres yağı ile yağlayıp sesini kesiyordum. Eğer kırılmasaydı kullanmaya da devam ederdim. Fakat deneme imkanım olduğu için, koltuğun mekanizması yani hareket şekilleri istediğim gibi olduğu için ve çok güzel bir fiyata anlaştığım için xdrive'ı seçtim. Dediğim gibi bir haftadır kullanıyorum. Kısa bir süre ama şuana kadar şikayetim yok. Almak yada almamak senin tercihin ben sadece uyarmak istiyorum. İlk başta sancak modeline baktım. İyiki internetten sipariş vermemişim. Çünkü 174 boy 70 kilo civarlarındayım ve oturduğumda hiç rahat edemedim. Uzun zaman üzerinde oturacağın bir ürün olduğu için diyorum ki deneme fırsatı yaratabiliyorsan yarat öyle al.
Vaktiniz olduğunda videoyu izlemenizi öneriyorum, şahsen ben izledim ve bana gayet xDrive markasından uzak durmam gerektiğini açıkladı.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı