xDrive fırtına nasıldır?

nyks001

Kilopat
Daha fazla  
Merhabalar,

xDrive fırtına modeli alacağım fakat beni tek endişelendiren omuzlarım geniş 55cm civarı ve üründe 48 cm diyor omuz kısmı için, fakat klavye ve mouse tutarken bu daha düşük olacaktır tabii ki, ben arkadan omuzlarıma batan bir şey istemiyorum açıkcası, omuzları geniş olan kullanan arkadaşlar var mıdır?

Hocam olmuştu. Muhtemel yağı azalıyor ondan kaynaklı ancak 1.yılın sonunda oldu bu. Ters çevirip yağladım koltuk kirlenmeyecek şekilde 1 yıldır ses soluk yok.

Hocam olmuştu. Muhtemel yağı azalıyor ondan kaynaklı ancak 1.yılın sonunda oldu bu. Ters çevirip yağladım koltuk kirlenmeyecek şekilde 1 yıldır ses soluk yok.
Bu konudaki gibi alt kısımla sırt kısımı birbirine sürtüyor iade mi etmeliyim?

Geç oldu aldık koltuk rahat rahatta tek şikayetim metal iskeleti yamuk çıktı bana sağ taraf az yüksek ilk zamanlar anlayamadım da vücut alıştıkca ve birazda elle kenarlarına baktıkça sağ taraf metal iskelet daha içerde olduğunu anladım. Servisle görüştüğümde utanmadan benden 200₺ gidiş geliş parası istediler veya bana Tuzla dan kalk İkitelli ye kendin getir dediler, sebebi COVİD sebebiyle kendi servisleri çalışmıyormuş efenim, bahane başka birşey değilde az bekliyorum ara sıra yokluyorum servisleri çalışmaya başladığı gibi göndericem zaten 2 yıl garantiside var ücretiz yapacaklarını veya değiştireceklerini belirttiler mail yolu ile.

@kqqk13
Ses olayı bende de var o normaldir yatırdığında yaslanma yeri oturma yerine sürtüyor ses yapıyor ama kitliyken sorun yok.

Geç oldu aldık koltuk rahat rahatta tek şikayetim metal iskeleti yamuk çıktı bana sağ taraf az yüksek ilk zamanlar anlayamadım da vücut alıştıkca ve birazda elle kenarlarına baktıkça sağ taraf metal iskelet daha içerde olduğunu anladım. Servisle görüştüğümde utanmadan benden 200₺ gidiş geliş parası istediler veya bana Tuzla dan kalk İkitelli ye kendin getir dediler, sebebi COVİD sebebiyle kendi servisleri çalışmıyormuş efenim, bahane başka birşey değilde az bekliyorum ara sıra yokluyorum servisleri çalışmaya başladığı gibi göndericem zaten 2 yıl garantiside var ücretiz yapacaklarını veya değiştireceklerini belirttiler mail yolu ile.

@kqqk13
Ses olayı bende de var o normaldir yatırdığında yaslanma yeri oturma yerine sürtüyor ses yapıyor ama kitliyken sorun yok.
Bana 4 gün önce servis geldi. Çekmeköydeydi koltuk. Vida delikleri tutmadığı için gelmişlerdi. Alt kısımın yenisini verdiler. Şikayet var sitesine yazabilirsiniz. Daha hızlı dönüş alırsınız. Benden ücret alınmadı.

@kqqk13 Konuştum geçen hafta en sonunda ikna ettim şikayetvar sitesinde şikayetim var 2K'ya yakın görüntüleme olmuş, bunların fotosunu attım söyledim ettim 1 ay uğraş sonucu ücretsiz geleceklerini kabul ettiler. Yaklaşık 1 hafta oldu daha gelmediler fakat gelecek arkadaş ile konuştum sizin koltuk değişecek büyük ihtimal ürünün çıkmasını bekliyorum dedi.

@MrXena Dostum ben fırtına alırken Akdeniz yoktu, olsa Akdeniz alırdım herhalde görüntü olarak gerçekten çok hoş yapmışlar fakat daha ufak oturma alanı var (45cm) kilo sorunun yoksa onu alabilirsin. Fırtına oturma alanı (47cm) 2cm fark ediyor inan rahatlık önemli tabii bu senin kalça genişliğine ve kilona bağlı.
Geçen hafta servis gelmiştir, yenisine oturduğumda farklı bir şey daha fark ettim bana gelenin süngeri daha azdı 2 saat sonra içerideki tahta plakaya oturmaya başlıyordum bu yeni gelende öyle bir sorun yok tok ve dolgun süngeri var. Eğer alan arkadaşlarında sorunu olursa peşini bırakmasın ben 1 ay uğraştım anca kabul ettirdim ve şikayetvar sitesinede yazdım 2.5k görüntüleme olduğunu belirttim ayrıca potansiyel müşteri kaybınızdır vs diyerekten ikna ettim, sonuç yaslanma yerim artık düz süngeri daha dolgun ve sorunsuz iskelet.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı