xDrive Kasırga koltuk bir anda kırıldı

ozula46

Hectopat
Yer
Mersin
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Macbook Pro Retina 2014 15"
Meslek
Bilişim Teknolojileri Stajyeri
Arkadaşlar ben 116 kiloyum. Kendi yaklaşık 1 hafta önce X Drive kasırga aldım bugün gene Valorant oynayacaktım koltuğa kendimi keyifli şekilde bir attığımda koltuk ayaklarından ayrıldı ve kafa üstü düştüm. Başım hala zonkluyor. Garanti kabul eder mi göndersem?

Maalesef, tamamen sizin hatanızdan kaynaklanmış. Garanti bunu kabul etmez.

Arkadaşlar ben 116 kiloyum. Kendi yaklaşık 1 hafta önce X Drive kasırga aldım bugün gene Valorant oynayacaktım koltuğa kendimi keyifli şekilde bir attığımda koltuk ayaklarından ayrıldı ve kafa üstü düştüm. Başım hala zonkluyor. Garanti kabul eder mi göndersem?
Yapılacabilecek yöntemler ile iade edilebilir fakat etik olmaz.

Kullanıcı hatası ve geçmiş olsun demekten başka birşey gelmez elden.
Ya zayıflayacaksınız ya da koltuğa verdiğiniz parayı kolay kazanmadığınızı düşünerekten birdaha koltuğa yatak muamalesi yapmayacaksınız.

Yapılacabilecek yöntemler ile iade edilebilir fakat etik olmaz.

Kullanıcı hatası ve geçmiş olsun demekten başka bir şey gelmez elden.
Ya zayıflayacaksınız ya da koltuğa verdiğiniz parayı kolay kazanmadığınızı düşünerekten bir daha koltuğa yatak muamalesi yapmayacaksınız.

İade etmiyeceğim çöpe attım."koltuğa yatak muamalesi yapmayacaksınız." kelimesi hiç hoş bir tavır değil.

XDrive Maksimum 100-120 kg. diye açıklamış sizin buna dikkat ederek satın almanız gerekirdi. Ve fazla bilgisayar oynayarak kilo almanız iyi değil spor yapmanızı tavsiye ederim.

Arkadaşlar bana lütfen kilo verin diye tavsiyeler vermeyin üzülüyorum.😀
Zaten oyuna da küstüm artık hayattan zevk almamaya başladım sanırım terk edeceğim.

Arkadaşlar bana lütfen kilo verin diye tavsiyeler vermeyin üzülüyorum.😀
Zaten oyunada küstüm artık hayattan zevk almamaya başladım sanırım terk edeceğim.

Sizin iyiliğiniz için, kötülüğünüz için değil. Oyun oynayabilirsiniz ama bağımlısı olmaya, fazla fastfood yemeye gerek yok. Sağlığınıza zarar verir sadece. Bir diyetisyenden diyet programı alabilirsiniz ve spora başlayabilirsiniz.

Hepsini denedim ama 120 kilo diyetisyenlerin bana günlüğü 1000 TL'ye patlayacak verdiği diyet listeleriyle hiçbir yere gelemedim param yetmedi spora gittim utanmaktan yapamadım
Sporda kimse sizinle dalga geçmez, geçseler bile size motivasyon olmalı.

Geri
Yukarı