XDrive sancak alınır mı?

Tavsiye eder misiniz?

• Alınır

Oy: 54 64,3%
  • Alınmaz

Oy: 30 35,7%

• Oy verenlerin toplamı
    84

Furkan Tonbul

Kilopat
Yer
Trabzon
Daha fazla  
Meslek
Hemşire
Bu koltuğu kullanan arkadaşlar memnun mudur? Koltuğu tavsiye ederler mi? Almayi düşünüyorum fikir sahibi olmak için yorumlarınızı bekliyorum.

Boyun yada bel fıtığı olacağıma 1000 lira veririm daha iyi. Ofis koltuklarının yeterli desteğe sahip olduğunu düşünmüyorum çok model var spesifik konuşamıyorum tabi. Mesleğim sürekli oturmamı gerektiriyorsa acımam bu paralara. Ben de almayı düşünüyorum ama son kararımı vermedim henüz. Sancak kullanan arkadaşlar aydınlatabilirlerse sevinirim.

Tabiki alınır ancak deneme imkanınız varsa deneyerek alın derim. Sırt ve bel kavraması oldukça iyi ama oturma kısmı oldukça dar. uzun oturumlar da rahatsız edebiliyor. Kilo problemi varsa biraz fazla verin göktürk modelini alın derim . Unutmadan göktürk modelin de bel ve boyun minderleri yok! ekstra satılıyor.

Ben de fiyat performans olarak gördüğüm için düşünüyorum. Tabi kullanmadım ama hoş gözüküyor. Lakin fiyatı biraz artmış. Umarım tekrar indirime girer.

Sadece anketi doldurmasak da alınmaz diyen arkadaşlar neden alınmayacağını yazsa böylece daha sonuç odaklı hareket etmiş oluruz.

Uzun süreli kullanımdan sonra Xdrive markasının sorun verdiğini söylüyorlar. Gıcırtı veya rahatsızlık gibi. Kullanmadım yalan olmasın ama internette böyle şeyleri çok okudum.

Kendi sitelerinde hangi modelin hangi boy ve kiloda kişilere uygun olduğu detaylı olarak verilmiş. Yine de güvenemiyor insan. Denemeden almamalı bence.

Yeni konular

Geri
Yukarı