XDrive sancak alınır mı?

Tavsiye eder misiniz?

• Alınır

Oy: 54 64,3%
  • Alınmaz

Oy: 30 35,7%

• Oy verenlerin toplamı
    84
Uzun süreli kullanımdan sonra Xdrive markasının sorun verdiğini söylüyorlar. Gıcırtı veya rahatsızlık gibi. Kullanmadım yalan olmasın ama internette böyle şeyleri çok okudum.

Her ürün mükemmeldir ve her ürün bozuktur.
Ben altay modelini kullanıyorum, daha çok şükür tık demedi. Haa diyebilirde o zaman, söküp servisine götürürüz.

Şunu söylüyorum bana dünyanın en iyi markasını söyle; sana internette onun ne kadar dandik bir ürün olduğunu göstereyim..

Hizmet sektöründeyim, aynı balı farklı insanlara veriyorum. Biri bu inanılmaz birşey derken, diğeri iğrenç bunu yiyen var mı diyor.

Dxracer e baktım onunda türkiye servisi kötü..

Xdrive diyor ki; koltuğun derisi mi yırtıldı; getir kardeşim dikelim ek ücret karşılığı sıkıntı yok..
Uzun süreli kullanımdan sonra Xdrive markasının sorun verdiğini söylüyorlar. Gıcırtı veya rahatsızlık gibi. Kullanmadım yalan olmasın ama internette böyle şeyleri çok okudum.

Her ürün mükemmeldir ve her ürün bozuktur.
Ben altay modelini kullanıyorum, daha çok şükür tık demedi. Haa diyebilirde o zaman, söküp servisine götürürüz.

Şunu söylüyorum bana dünyanın en iyi markasını söyle; sana internette onun ne kadar dandik bir ürün olduğunu göstereyim..

Hizmet sektöründeyim, aynı balı farklı insanlara veriyorum. Biri bu inanılmaz birşey derken, diğeri iğrenç bunu yiyen var mı diyor.

Dxracer e baktım onunda türkiye servisi kötü..

Xdrive diyor ki; koltuğun derisi mi yırtıldı; getir kardeşim dikelim ek ücret karşılığı sikinti

Gıcırtı vs. olursa adamlar ücretsiz mekanizmayı değiştiriyor. Olmaz diye bir şey yok. elbetteki bir zaman sonra sorun olacaktır ama adamlar bir şekil de yardımcı oluyor. ayrıca xdrive ın şikayet olayı baya bir düşük .

Arkadaşlar beni yanlış anladınız sanırım. Ben ürün kötü demedim. Sadece uzun kullanımda sorunlar çıkardığını duydum dedim zaten:) Ürün kötülemiş gibi göründüysem kusura bakmayın ama amacım hani sonradan bir sürpriz ile karşılaşmamak için araştırmadan almasın diyeydi:)

Bende Xdrive Atak var.
Dandik bir koltuktan sonra ona geçtigim için çok güzel geldi bana ama tabii eksikleri de var:

+Kullanışı sağlamlığı, hissiyatı güzel.
+Uzun kullanışlarda bile(5-8 saat)sırtımı agrıtmadı hatta alışınca düz koltuklarda ufak oranda o hissi aradıgın oluyor gibi.
+Malzeme kalitesi güzel denebilir.
+Fiyatı çok fazla fark olmasa da digerlerine göre uygun.

-Kol koyma yeri sert belli bir saatten sonra acıtıyor.
-Bel yastıgını sabitlemek için ip yok.(Terlemeye ve hareketsizlige neden oluyor mesela hareket ediyom yastık düşüyor.)
-Altını sökmem gerekti bi kere sökemedim nasıl takıldıgının videosu var ama söküldügünün yok :D
-Ben şişman degilim ama yine de bazen yan taraflar bacagımı baskılıyor gibi oluyor kiloya ve boya göre almak lazım, bi çıt büyügü vardı(Altay)tipini sevmedigimden almadım.
-Tam yatmıyor zaten tam beklemiyodum ama yine de yetersiz geldi...
-Yazın terleme yapıyor sürekli koltuğu silmem gerekiyor yoksa beyaz iz kalıyor.

Henüz ürünü alalı 1 yıl felan oldu ve garantiye daha işim düşmedi o yüzden fikrim yok.

Benim bu ürüne puanım
10/8.5

Bende Xdrive Atak var.
Dandik bir koltuktan sonra ona geçtigim için çok güzel geldi bana ama tabii eksikleri de var:

+Kullanışı sağlamlığı, hissiyatı güzel.
+Uzun kullanışlarda bile(5-8 saat)sırtımı agrıtmadı hatta alışınca düz koltuklarda ufak oranda o hissi aradıgın oluyor gibi.
+Malzeme kalitesi güzel denebilir.
+Fiyatı çok fazla fark olmasa da digerlerine göre uygun.

-Kol koyma yeri sert belli bir saatten sonra acıtıyor.
-Bel yastıgını sabitlemek için ip yok.(Terlemeye ve hareketsizlige neden oluyor mesela hareket ediyom yastık düşüyor.)
-Altını sökmem gerekti bi kere sökemedim nasıl takıldıgının videosu var ama söküldügünün yok :D
-Ben şişman degilim ama yine de bazen yan taraflar bacagımı baskılıyor gibi oluyor kiloya ve boya göre almak lazım, bi çıt büyügü vardı(Altay)tipini sevmedigimden almadım.
-Tam yatmıyor zaten tam beklemiyodum ama yine de yetersiz geldi...
-Yazın terleme yapıyor sürekli koltuğu silmem gerekiyor yoksa beyaz iz kalıyor.

Henüz ürünü alalı 1 yıl felan oldu ve garantiye daha işim düşmedi o yüzden fikrim yok.

Benim bu ürüne puanım
10/8.5

Sancak ve atak modelin de o yandaki çıkıntılar bacagı malesef çok rahatsız ediyor. Bende ilk sancak almıştım . o baskılama olayı beni de rahatsız ediyordu ama gene de çok takmadım. Sonra evde 2. bir koltuk ihtiyacı olunca sancak modelini eşime verdim . tabi haliyle bayanlar için gayet rahat oluyor.

2. koltuk için izmir x drive mağazasına gittim gene. KAfam da atak modeli vardı. onuda denedik ettik falan baktım sancaktan daha fazla baskı yapıyordu. neyse işte gittim göktürk ün siyah full deri olan modelini aldım. onun da oturma yeri baya geniş ama biraz kısa. boy olarak yeni nesil göktürk modelleri ilk serilere göre daha uzun . arkadaşım da baya bir süre önce aldıgı göktürk var mesela onun kafalık kısmı benim boynuma gelirken . benim aldıgım modelin boyunluk kısmı bile 1.87 boya ragmen yukarı da kalıyor.

Yaşadığınız şehirde şubesi varsa mutlaka gidip almanızı tavsiye ederim. Ben internetten bakınca 15'li modelini beğendim fakat gidip denediğimde hiç rahat edemedim oturma kısmı dar geldi. Anka modelini konforlu bulup onu aldım fakat Sancak modelini de denemiştim. Oturma kısmı fena değil, genel olarak konforlu gibiydi. Boy ve kilodan problem olacağını sanmam ama 1.85 modellerine de bakabilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı