xDrive Sancak vs. xPrime King Fabric

Bende dün sipariş verdim.Xprime king modelinden, özelliklere baktığımizda aynı gibi sadece bel desteği yerinden çıkmıyor.Xprime modelinin aynısını xdrivedan almaya kalksan 1700TL uçuk.

Sizin eviniz yazın çok sıcak oluyor ise fileli seçilebilir benim evim yazın serin olduğu için çok etkileyeceğini düşünmedim.

Anladım inceledikçe başka markalara gidiyor işler :) şimdide xmax diye marka buldum
Xprime daha kaliteli duruyor. Xmax 1.000 tl ye rio satıyordu onu alacaktım. 1250 tl yaptılar 1 hafta önce. Alınacak bir koltuk değil o fiyata. Xprime king alın çok daha iyi. Ben 250 tl farkla king fabric terletmez alacağım. Uzun zamandır araştırıyorum en iyi özelliklere sahip

Xprime daha kaliteli duruyor. Xmax 1.000 TL'ye rio satıyordu onu alacaktım. 1250 TL yaptılar 1 hafta önce. Alınacak bir koltuk değil o fiyata. Xprime king alın çok daha iyi. Ben 250 TL farkla king fabric terletmez alacağım. Uzun zamandır araştırıyorum en iyi özelliklere sahip

Kendi sitesinden mi alıyorsunuz? Bu arada terletmez seçeneklerinde bir de winner vardı herhalde.
Xprime daha kaliteli duruyor. Xmax 1.000 tl ye rio satıyordu onu alacaktım. 1250 tl yaptılar 1 hafta önce. Alınacak bir koltuk değil o fiyata. Xprime king alın çok daha iyi. Ben 250 tl farkla king fabric terletmez alacağım. Uzun zamandır araştırıyorum en iyi özelliklere sahip
kendi sitesinden veya ofiselden alıyorsanız DH-XPRİME kodu ile 75 tl indirim yapabilirsiniz.

Çok teşekkürler ya çok sağolun. Kredi kartıyla 1500 e geliyordu. Havale ile 1450 idiç 75 indirimle de 1375 e gelmiş olacak. Sağolun.

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı