xDrive Toryum mu, Hawk mı?

Hawk konusunda malesef bilgim yok, dediğim gibi boyda sıkıntı olmaz muhtemelen yanlış yazılmış. xDrive' dan memnunum şahsen hiç sorun yaşamadım. Firmanın sahibi Fatih Yalçın ile Teknofest 2021' de görüşme fırsatım oldu. Stantlarında hem diğer ürünleri deneyimledim hem de sohbet ettim. Satış politikaları müşteri memnuniyeti üzerine, gerçekten güzel bi ticaret anlayışı vardı. Velhasıl xDrive 'ı tavsiye ederim.
şimdi ben 180cm kardeşim 1.85 ikimize de olur mu?

Çünkü aldığım zaman yıllar boyu kullanacağım

bilmiyorum kafam çok karışık. tam sipariş ediyordum iptal ettim toryumu boydan kaynaklı çünkü kardeşim var 1.85 ona olmaz yüksek ihtimalle
Hocam ciddi bir meblağ endişenizi anlayabiliyorum. Dediğim gibi Hawk konusunda pek bilgim yok ama siz sorun yaşayanlar var demişsiniz. xDrive'dan şikayetçi olana pek rastlamadım açıkçası.

şimdi ben 180cm kardeşim 1.85 ikimize de olur mu?

Çünkü aldığım zaman yıllar boyu kullanacağım
Bu boy olayı çok sıkıntı olmaz ben 184üm babam 180, kasırga 85 için. İkimiz de kullanıyoruz ama sıkıntı yaşamadık. Yakınlarda bayi varsa gidip denemenizi tavsiye ederim. Öbür türlü de pek sorun olacağını sanmıyorum. Boyun yastığı zaten hareketli.

Bu boy olayı çok sıkıntı olmaz ben 184üm babam 180, kasırga 85 için. İkimiz de kullanıyoruz ama sıkıntı yaşamadık. Yakınlarda bayi varsa gidip denemenizi tavsiye ederim. Öbür türlü de pek sorun olacağını sanmıyorum. Boyun yastığı zaten hareketli.
o zaman sipariş vereyim en iyisiz öyle diyorsanız. çünki bayisi yok.

o zaman sipariş vereyim en iyisiz öyle diyorsanız. çünki bayisi yok.
Yani tahminim o yönde hocam, ayrıca kardeşizle yan yana oturun beden boyunuz arasında çok fark yoksa hiç sıkıntı çekmezsiniz.

Yani tahminim o yönde hocam, ayrıca kardeşizle yan yana oturun beden boyunuz arasında çok fark yoksa hiç sıkıntı çekmezsiniz.
kardeşim 72 kilo 185 boyunda ben 180im. Bu arada sizinle konuşmamızın sonunda siparişi verdim umarım pişman olmam. Unutmazsam güncelleme geçerim

Öncelikle iyi bayramlar. Arkadaşlar, bir oyuncu koltuğu alacağım. 8 yıldır aynı koltukta oturuyorum ve belimi gerçekten yıllardır çok ağrıtıyor. Şimdi sizlere birkaç sorum olacak:

xDrive toryum oyuncu koltuğu mu, yoksa hawk mı almalıyım?
Hawk diyenler için de hangi model daha iyi yardımcı olursanız sevinirim.

Fiyat aralığım 1500-2600.

Ben hawk kullanıyorum ve gayet memnunum ben de o zamanlar xDrive bakıyordum o zamanlar XDrive'dan vazgeçmiştim şu an durumu nedir bilmiyorum ama Hawk'ı yaklaşık 2 yıldır kullandığım için size öneririm.

Ben hawk kullanıyorum ve gayet memnunum ben de o zamanlar xDrive bakıyordum o zamanlar XDrive'dan vazgeçmiştim şu an durumu nedir bilmiyorum ama Hawk'ı yaklaşık 2 yıldır kullandığım için size öneririm.
şuan toryum sipariş ettim eğer beğenmez isem hawk alacağım teşekkür ederim :)

Neden vazgeçtiniz?

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı