XenForo'da çözüm sayısı nasıl tıklanabilir yapılıyor?

Bu ne kadar içi boş bir cevap? Ben onların nasıl yaptığını sordum zaten.
Acaba burada nasıl yapıldı demiştiniz, bende kendileri yapmıştır dedim. Ama yine de siz daha iyi bilirsiniz, sonuçta benden daha bilgilisiniz.

Buradan ''Hahaha'' atanlara sesleniyorum: Neden attınız?

Merhaba, internette bu konu hakkında açılmış çokça konu var ancak hepsi güncelleme ile geleceğini vs. yazmış. Acaba burada nasıl yapıldı? @Recep Baltaş @MF @Emre C Yardımcı olursanız sevinirim.
Hocam önceki konularda bu sorulmuştu fakat @MF bunu nasıl yaptıklarını maalesef açıklayamadıklarını söylemişti.

Tahminimce Xenforo'nun kod dosyalarında özel controller yazarak veri tabanından MySQL sorgu ile yapılabilir ama iyi seviyede PHP ve MySQL bilmen şart. Böyle gelişmiş bir forum scriptinde veri tabanından veri almak için bir soru left join yapman gerekebilir. PHP bilgisi de yoğun kodları analiz etmen için.

Mr. Fidan özel güçleri ile forumumuza kazandırdı. Buradaki birçok eklenti, XenForo'nun Community forumunda yok. 🤣

Gerçi pek zor bir şey de değil. @Berkay Davas 'ın dediği gibi, PHP ile SQL veritabanından yapacağın bir sorgu ile bunu kullanıcılara dökebilirsin.

Yeni konular

Geri
Yukarı