Xenon X3440 ve GTX 960 Sistem Toplama

Atlantis1.

Decapat
Daha fazla  
Öncelikle merhabalar arkadaşlar, ilk olarak şunu söylemeliyim PC toplamaktan pek anlamıyorum ve toplayacağım PC parçalarını da bir bilgisayarcıya toplatacağım. Sizden birkaç öneri birkaç da tavsiye vermenizi rica edeceğim. Bütçem olabildiğince düşük çünkü elimde ne eski ne de yeni bir PC yok. Her şeyi en baştan kuracağım için kasasıydı ekranıydi osuydu busuydu derken maalesef olabildiğince fiyat performans ürünü almaya çalışacağım. Almayı düşündüğüm parçaların bazılarını AliExpress aracılığı ile, bazılarını ise Türkiye'den temin edeceğim. Ben parçaları sırası ile sizlere yazayım ve öneri tavsiyelerinizi dinlemeye koyulayım :)

Almak istediğim parçalar bunlar. Artısını eksisini bana anlatır mısınız? Yada şunun yerine bunu al der misiniz tabii fiyatlar uçuk değil ise, bir de sanırım bana soğutucu da gerekecek. Yurt içi veya yurt dışı fark etmez öneriniz var ise lütfen link vererek beni yonlendirir misiniz? PC toplamaktan ve kurmaktan cidden anlamıyorum lütfen anlayabileceğim bir şekilde anlatınız şimdiden teşekkür ederim. Overclock yapmayı şu an için bilmiyorum ama şimdilik bir köşede kalsın. PC'yi topladıktan sonra nasıl yapılacağını öğreniriz :) HDD yerine Aliexpress'ten SSD söylesem daha mantıklı olur mu önerdiğiniz var ise link alabilir miyim? Son olarak tabii bana ekran klavye WiFi aracı mouse gibi ekipmanlar da öneriseniz çok mutlu olurum.

Son düzenleme:
İkinci el alabilceğin parçalardan biri de soğutucu aslında. Keza SSD'de kıytırık bir Çin'den alım yerine ikinci el almanı öneririrm.

Son düzenleyen: Moderatör:
Önerebileceğin bir soğutucu markası var mıdır ? Ve bana klavye, fare, mouse, ekran ve Wi-Fi aparatı önerebilir misiniz? 256 GB SSD.

Online Shop Goldenfir SSD 32 GB 60 GB 240 GB 120 GB 480 GB 960 GB 1 TB SSD 2.5 sabit disk Disk katı Hal Diskler 2.5 "Dahili SSD128GB 256 GB | Aliexpress Mobile

Ekran kartı:
Anakart:
8 GB 1600 MHz RAM:
Xeon 3440 işlemci:
400w güç kaynağı:
Kasa:
En son bu şekilde PC parçalarına karar verdim. Bu parçalar birbiri ile uyumlu çalışır mı? Önerir misiniz? Ve bu sisteme göre bana bir adet çok uygun yollu bir f/p ürünü monitör önerir misiniz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı