Xeon 3440 alınır mı?

durmus eren

Decapat
Yer
Seyhan/Adana
Daha fazla  
Konuş başlıktaki gibi arkadaşlar bir de şeyi soracağım bu H55 anakart kaç RAM destekliyor 2x8 destekler mi? Çoğu arkadaşım sogutucu ile birlikte alırsan çok iyi bir işlemci diyor bende baktım özellkilerine 8MB 4 çekirdek iyiymiş aslında, yine de sorayim dedim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Alınır, iyi overclockla çok güçlü işlemcidir. Ram mevzusu anakartta göre değişiyor 4 slotlu h55m ud2h 4gb*4 destekliyordu en fazla. Ama h55m s2 2*8 destekliyor.

Anakartınız var mı?
Yoksa en azından 3. nesile bakın.
Anakart var da ona uygun işlemci arıyorsanız olabilir.
RAM konusunda da anakart bilgisine ihtiyacımız var.

Konuş başlıktaki gibi arkadaşlar bir de şeyi soracağım bu H55 anakart kaç RAM destekliyor 2x8 destekler mi? Çoğu arkadaşım sogutucu ile birlikte alırsan çok iyi bir işlemci diyor bende baktım özellkilerine 8MB 4 çekirdek iyiymiş aslında, yine de sorayim dedim.
RAM desteği anakarttan anakarta değişiyor. Alınır, güzel bir işlemci RX 570-80, GTX 970-1060 gibi kartları idare edebiliyor 4000 MHz ile.

Alınır, iyi overclockla çok güçlü işlemcidir. RAM mevzusu anakartta göre değişiyor 4 slotlu H55m UD2h 4gb*4 destekliyordu en fazla. Ama H55m S2 2*8 destekliyor.

Sağ olun hocam teşekkürler.
Anakartınız var mı?
Yoksa en azından 3. nesile bakın.
Anakart var da ona uygun işlemci arıyorsanız olabilir.
RAM konusunda da anakart bilgisine ihtiyacımız var.

İşlemci var arkadaşım verdi X3440 herkes güzel işlemci diyor bende bir sorayim dedim.
RAM desteği anakarttan anakarta değişiyor. Alınır, güzel bir işlemci RX 570-80, GTX 970-1060 gibi kartları idare edebiliyor 4000 MHz ile.

GTX 750 Ti alacağım Haziran'ın sonunda.

Geri
Yukarı