Çözüldü Xeon E3-1270 V2 / H61M-K rev 1.02 anakartta görüntü vermiyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Kerem3341

Hectopat
Arkadaşlar merhaba, önceki sistemim de Xeon X5460 kullandım ve çok memnun kaldım fakat şimdi yeni bir 1155 pin Xeon sistem dizmeye çalıştım bu seferki sistemin ne TR de ne başka kaynaklarda örneğini bulamadım.

Soket olarak uyumlu H61M-K rev 1.02 anakarta sahibim Xeon E3-1270v2 işlemci getirttim AliExpress'den fakat BIOS sürümünü güncellememe rağmen görüntü alamıyorum modlu BIOS sürümüne ulaşamadım maalesef,
H61M-K - Destek
Buradan işlemci desteklerine baktığımda Intel Xeon E3-1230 V2 ve Intel Xeon E3-1245 v2'ye desteğinin olduğunu görüyorum anakartın. Çeşitli yabancı kaynaklardaki forumlarda gezdiğimde uyumlu deniliyor ikisi de 1155 pin sizce görüntü alamama nedenim nedir yardımcı olursan çok sevinirim.

Çözüm
Arkadaşlar BIOS'u güncelleyememişim o yüzden görüntü vermemiş ayrıca grafik birimi olmasına rağmen ekran kartsız çalışmadı haberiniz olsun 👍
Arkadaşlar BIOS'u güncelleyememişim o yüzden görüntü vermemiş ayrıca grafik birimi olmasına rağmen ekran kartsız çalışmadı haberiniz olsun 👍

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm

Yeni konular

Geri
Yukarı