Xeon E5430 ve GT 710 ile Battlefield 1 oynanır mı?

Little Bobby

Kilopat
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Profil Kapağı
1523650010
Yaklaşık 10 gün önce AliExpress üzerinden Xeon E5430 adlı işlemciyi sipariş ettim ve bugün Türkiye'ye giriş yapıldı. 1 hafta içerisinde elimde olacağını düşünüyorum. Bu konuyu açmamın asıl sebebi şu; şu an sahip olduğun sistem ile Battlefield 1'i Multiplayer oynayabilir miyim? Biliyorum sistem özelliklerim Battlefield 1 için yeterli değil fakat olabilecek en düşük çözünürlükte ve ayarlarda oynayabilir miyim sorusunun cevabını arıyorum. Sistemim şu şekilde;
  • Xeon E5430
  • 4GB DDR2 800MHz RAM
  • GT 710 1GB
FPS düşmesi vesaire benim için önemli değil. Sizce alabileceğim FPS tahmini olarak nedir ? Değerli yorumlarınız için şimdiden teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ekran kartınız oyunlar için oldukça düşük kalıyor. Akıcı bir deneyim yaşatmayacaktır.

Ekran kartınız oyunlar için oldukça düşük kalıyor. Akıcı bir deneyim yaşatmayacaktır.
30 FPS bile alamaz mıyım acaba ? Belki biliyorsunuzdur Youtube'de LowSpecGamer isimli bir kanal var ve Battlefield 1 için bir config dosyası yayınlamıştı. Bu tür işlemleri yaparsam 30 veya 35 FPS alabilme şansım var mıdır ?

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı