Xeon E5450 Sistem için RAM Önerisi

Kedito

Hectopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri:
  • Ekran kartı Asus Strix GTX 750 Ti 2 GB
  • İşlemci Xeon E5450 3 GHz
  • RAM Hi Level 2 GB DDR3 1333 MHz
  • 400W Güç Kaynağı
  • Asus P5G41T-M LX
Arkadaşlar sistemi yeni topladım da RAM konusunda şüphelerim var. Ben bu Anakarta 2x4 GB Kingston KVR1333D3N9/4G taksam çalışır mı, kullanan var mı? Çünkü Anakart kılavuzunda bu RAM için Dımm1 işaretli Dımm2'de işaret yok o yüzden şüpheliyim, 2x4 Hi Level markada almak istemiyorum yardımcı olursanız sevinirim.
NOT: Klavuzda Hi Level yok ama bende çalışıyor.

Screenshot_2019-01-13-23-36-08-1.png

Kingston KVR1333D3N9/4G modelli ram i kullanabilirsin hilevel markanın samsung bellek olanları çalışıyor sadece

RAM markası fark etmez. Herhangi bir 2x2-4x2 takmanız durumunda çalışacaktır. MHZ değerlerinin aynı olmasına dikkat edin ki MHZ düşürme gibi bir sorun yaşamayın. Anakartınız zaten 8GB desteklemekte.

Aynı sistemi kullaniyorum 8gb kilistre 1333mhz ram kullaniyorum 2 slot 4+4 olarak
Aliexpressten almistim link atamayacagim simdi siteye gir en ustte cikar zaten guvenilirdir
Hocam çok sağolasın, bende aynı ramı sipariş ettim inşallah çabuk gelir,dayanamıyom artık 2GB ram kaldırmıyo oyunları artık 😂

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı