Xeon E5450 Sistem Yükseltme

Sahngkk

Hectopat
Daha fazla  
Xeon E5450
R7 240 2 GB 128 Bit
Gigabayte G41
4GB RAM

Fakat bilgisayarım şu anda beni pek fazla memnun etmiyor yavaş yavaş değişik yapmanın zamanı geldiğini düşünüyorum.

Sizlerden şunları öğrenmek istiyorum. Bu özellikteki bilgisayarıma Ekstra'dan neler alsam daha iyi olur ?

Anakart değiştirmem lazım mı ?

RAM yükseltsem yeterli olur mu ? Gibi gibi düşüncelerinizi ve bilgilerinizi rica ediyorum..
Veyatta 1000 1500 TL arası orta derece Gaming bilgisayar toplayabilir miyim? Toplarsam neler olmalı bunun icerisinde..

Not: Tavsiye edilen bilgisayarlardan buradan satın alma gibi bir şansımız var mı ? Hesaplama yaptığımda verilen özelliklere baktığımda daha fazla bütçeli çıkıyor. Örn. 1900 TL'lik bilgisayar 2250 TL gibi bir fiyat cıkıyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu sisteme GT1030, 4GB DDR2 RAM, SSD eklemesi yaparak performans artisi elde edebilirsiniz. Sifirdan toplamaniz dahilinde min. 2000TL butceli kaliteli bileşen içeren giriş seviye gaming PC tavsiyesi verebilirim.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı