Xeon E5450 ve GTX 1050 düşük FPS problemi

kemalcalik

Hectopat
Daha fazla  
Xeon E5450 ve GTX 1050'ye sahibim. PUBG oynamaktayım ancak bu yeni gelen haritada dahi 1440×900 çözünürlük very low ayarlarda 60 FPS altında oynuyorum. Acaba sorun nedir ne yapabilirim? Yardımlarınızı bekliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
İşlemcinin üstünden 11 sene geçmiş komut sistemi yeni çıkan oyunları ve teknolojiyi desteklemiyor ölmüş artık o işlemci. Yeni bir sistem alın mümkünse PUBG gibi oyunlar çok çekirdekli ve çok thread'li güncel işlemcilere gereksinim duyar mesela 4 çekirdek 4 thread, 4 çekirdek 8 thread , 6 çekirdek 6 thread, 6 çekirdek 12 thread gibi. 7. veya 8. nesil i5 veya i7 ya da AMD Ryzen 5 veya 7 serisi işlemcilerden almanızı tavsiye ederim.

Elimde Ryzen 5 1600 var. Ona parçaları tamamlayana kadar bu ikili ile devam edeceğim. Bu sebepten dolayı bu ikili için bir çözüm bulmam gerekli.

DSR ile 1080p ye çekip ayarları düşük - orta'ya alırsanız sorun bir nebze çözülecektir diye umuyorum.
DSR ' ın nvidia denetim masasından aktif edilmesi gerekiyor bilmiyorsanız internetten araştırın heryerde var.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı