Xeon X3440 97-99 Derece Oluyor

Hocam hangi ekran kartı ile kullanıyorsunuz memnunmusun işlemciden , performansından
Bu arada sıcaklık stok fana göre ideal.
Zotac marka GT 1030 kullanıyorum. İşlemcide O.C olmamasına rağmen memnunum tavsiye ederim 80 TL'ye nerede var böyle işlemci? Ekran kartıda 1080p very low da bütün oyunları rahatlıkla oynatıyor ancak bütçeniz varsa daha iyilerini tavsiye ederim.

Ben x3440'ı stok haliyle GTX 1050 Ti ile kullanıyorum. Ona bile yetiyor. Gayette memnunum herhangi bir sıkıntı yaşamadım. Stok intel fanı var. Sıcaklık değerlerim oyunda 71-75 derece arası gidip geliyor. Stres testine soktum 10 dakika boyunca maksimum 82 dereceyi gördü.

Ben x3440'ı stok haliyle GTX 1050 Ti ile kullanıyorum. Ona bile yetiyor. Gayette memnunum herhangi bir sıkıntı yaşamadım. Stok intel fanı var. Sıcaklık değerlerim oyunda 71-75 derece arası gidip geliyor. Stres testine soktum 10 dakika boyunca maksimum 82 dereceyi gördü.
Bende topladım bı işlemci soğutucu kaldı bakalım GTX 960 la nasil performans verecek

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı