Xeon X3440 işlemci alınır mı?

Ya gulucuk atip kendini komik zanneden arkadaşlar, hangi karti 2K çözünürlüge cektiginizde GPU kullanimi tavan yapmiyor? O işlemci 4.0 GHz'de 1080p çözünürlükte RX 570'i ucu ucuna besliyor. Bilip bilmeden her seye gulucuk atip milleti kanser etmeyin. Boyle bir sistem toplayan adam 2K monitörle mi kullanacak sizce sistemi?

İşlemciye verilecek 1000 TL monitöre aktarılırsa mümkündür. Kötü bir fikir değil. Ayrıca işin içine 2K 4K girecekse RTX 3070'i bile kolayca besliyor. Bahsedilen çözünürlükler o değil.

Dalga geçiyorsun galiba. İşlemcisiz bilgisayarı çalıştırmayı düşünüyorsun herhalde. Göster bakalım nasıl çalışıyormuş.

Pardon bunu yazma amacınız nedir? Benim mesajım ile hiçbir alakası yok da. Buyurun açıklayın.

Bu fiyata işlemciye alınmaz deyip soğutucu alın diyorsunuz. Şimdi siz açıklayın bakalım bunu yazma amacınız nedir?

Okuma yazma öğrenin bence. Zira bu fiyatı pahalı eskiden 150 TL idi 150 TL'ye alabilirsiniz artı Snowman M.200 alırsanız 1050 Ti gibi kartları bile rahatlıkla besler OC yaparak demişim. İlle böyle uzun uzun yazmam gerek sanırım anlaman için.

100 TL'ye bu işlemciyi beğenmiyorlar şaka gibi.

Merhaba bende I650 Xeon 3450 değişeceğim gözle görülür FPS farkı olur mu ikisinde de owerclocksuz kullanacağım GTX 750 2 GB ekran kartım var.

Alınır. H55 anakart ile iyi gider.

Güzel sallamışsın. 1050 Ti ile kullanıyorum ve RX 570 ile denk bir kart. Ve overclock bile olmadan bal gibide besliyor. Cahil cahil boş boş konuşmayın.

Sağ ol reis cevabın için bende Xeon 3450 GTX 750 icin alacağım sence rahatlıkla besler mi?

1.anakartım H55-D2H 16 GB RAM destekleyen anakart öneririm.
2.GTX 960 2 GB ile "4 GB belllekden aşağı alma"
3.Valorant gibi oyunlarda rahat oynatıyor."200"
Ayrıyeten 60 FPS sabitlediğim zaman bazı oyunlar kapanabiliyor, 2 yıldır kullanıyorum.

GTX750 ile Valorant da kaç FPS verir Xeon 3450.

Yeni konular

Geri
Yukarı