Xeon X3440 işlemci ile 1060 6 GB darboğaz olur mu?

Lefrazen

Decapat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba öncelikle. Ben MSI GTX 1060 6 GB, modelini aldım. Xeon X3440, işlemci ile kullanacağım. Ve işlemciye 4.0 GHz overclock, yapacağım. Sizce darboğaz olur mu?

Ağzı olan konuşuyor 1050 Ti'i besleyemiyormuş 😂😂. Overclock yaptığın sürece besler. 1080p de RX 580 ile kullandım sorunsuz besliyordu. 2K da 2070 Super ile kullandım çoğunlukla darboğaz yoktu.

Bence fazlasıyla abartıyorsunuz. Altı üstü 4C 8T bir işlemci, internette GTX 970 ile ilgili videolarını izledim zar zor yetiyor, dengi kartlar aynı şekilde. Ağzı olan konuşuyor bence de haklısınız. O zaman herkes X3440 alsın hem ucuz hem 2k canavarı xd. Dediğiniz doğruysa hemen 1050 Ti kartım için sipariş veriyorum.

@438943, beğenmedim atmak yerine kaynak verin göz atayım? @polat.cbk dediğim gibi madem bilmiyorum, kaynak paylaşır mısınız?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bence fazlasıyla abartıyorsunuz. Altı üstü 4C 8t bir işlemci, internette GTX 970 ile ilgili videolarını izledim zar zor yetiyor, dengi kartlar aynı şekilde. Ağzı olan konuşuyor bence de haklısınız. O zaman herkes X3440 alsın hem ucuz hem 2K canavarı xd. Dediğiniz doğruysa hemen 1050 Ti kartım için sipariş veriyorum.

@438943, beğenmedim atmak yerine kaynak verin göz atayım? @polat.cbk dediğim gibi madem bilmiyorum, kaynak paylaşır mısınız?

Xeon X3440 kullanıyorum kardeşim soru sormak istersen beklerim RX 6400 ile kullanıyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı