Xeon X3440 sistem açılmıyor

denizcetinkaya

Hectopat
Yer
Ordu
Daha fazla  
Kullandıgım anakart DH55hc ve işlemcim i3 540. Ocak ayında Xeon X3440 satın aldım ve taktıgımda kısa aralıklarla bip sesi geliyor, açılmıyordu. Bazıları BIOS falan dedi, tam bilmiyorum. Sorun nedir? Eğer çözülebilecek bir sorunsa bilgisayarcıya gideceğim, iyi forumlar.

Bende Xeon kullanıcısiyim bende de aynı sıkıntı var yaklaşık 2 sene kullandım dün flim izlerken güncelleme yaptı sistem yeniden başlat dedi başlattım bip sesleri geldi 8 veya 9 tane ekrana görüntü gelmedi ne yaptım da olmadı i3 işlemci vardı eski onu taktım sıkıntı yok ama Xeon taktım mi hep bip

Bende Xeon kullanıcısiyim bende de aynı sıkıntı var yaklaşık 2 sene kullandım dün flim izlerken güncelleme yaptı sistem yeniden başlat dedi başlattım bip sesleri geldi 8 veya 9 tane ekrana görüntü gelmedi ne yaptım da olmadı i3 işlemci vardı eski onu taktım sıkıntı yok ama Xeon taktım mi hep bip.

Evet bende de o sorun var hala çözemedim işlemci sıfır yatıyor hala.

Evet bende de o sorun var hala çözemedim işlemci sıfır yatıyor hala.
Ben yaklaşık 1.5 sene kullandım sorunsuz aniden flim izlerken sistem yeniden başlatmanız lazım diye uyarı geldi yeniden başlatım bip sesi geldi 8 veya 9 ama i3 540 taktiğin zaman hemen açılıyor anlamadım gitti durup dururken bişe oldu garip bişe

Yeni konular

Geri
Yukarı