Xeon X3440 sistem bir anda donuyor

Dessky

Centipat
Daha fazla  
RAM
8 GB
Ekran kartı
GT 730.
İşlemci
Xeon X3440
Oyundayken saçma sapan bir şekilde PC çöküyor donup kalıyor ses falan da gidiyor fareyi falan kıpırdatamıyorsun. Bildiğin donuyor ve PC'yi yeniden başlatman gerekiyor bunun için, başlatınca da bazen sapıtıp açıldığı gibi donuyor.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Oyundayken saçma sapan bir şekilde PC çöküyor donup kalıyor ses falan da gidiyor fareyi falan kıpırdatamıyorsun. Bildiğin donuyor ve PC'yi yeniden başlatman gerekiyor bunun için, başlatınca da bazen sapıtıp açıldığı gibi donuyor.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Sistemde Overclock yaptığın bir donanım varsa onu geri çekmeyi dene. Eski bilgisayarımda işlemciye overclock yaptığım için sendeki sorunun aynısından oluyordu. Geri çekince problem ortadan kalkmıştı.

Senin gibi cevap verene fazla bile, diyorum ki şunu şunu test et gelmiş bir şey değişmeyecek diyorsun ne yapalım amuda mı kalkalım.

Ben sana kibar bir şekilde bir şey değişmeyecek dedim çünkü bu yaptığı daha önce denemiştim dostum :)

Sistemde overclock yaptığın bir donanım varsa onu geri çekmeyi dene. Eski bilgisayarımda işlemciye overclock yaptığım için sendeki sorunun aynısından oluyordu. Geri çekince problem ortadan kalkmıştı.

Deneyeceğim teşekkürler.

Geri
Yukarı