Xeon X3440 sistem için hikayeli oyun önerisi

EyupTRHd

Kilopat
Daha fazla  
Arkadaşlar sistemim; Xeon X3440 - HD6570 - 8 GB RAM. Bu sistemde hikayesi güzel aksiyon oyunu önerebilir misiniz açık dünya oyunu olursa güzel olur. Nier: Automata™ tarzında olursa olabilir. Daha önce hiç böyle oyunları oynamadım. Sürekli Online oyunlar oynadım, yani ilk oynayacağım oyunun güzel olması benim için önemli.

Son düzenleyen: Moderatör:
The Walking Dead serisine başlayabilirsin. (Şimdi millet gelecek buraya herkesin bildiği ikonlaşmış oyunları yazacak. Call of Duty 2 yazan biri gelinceye kadar izleyeceğim burayı :D)

The Walking Dead serisine başlayabilirsin. (şimdi millet gelecek buraya herkesin bildiği ikonlaşmış oyunları yazacak. Call of Duty 2 yazan biri gelinceye kadar izleyeceğim burayı :D)

Zombi oyunlarıyla pek aram yoktur bir yerden sonra sıkıyor beni açıkçası. NieR:Automata™ tarzı bir oyun önerebilir misiniz bildiğiniz var ise?

Zombi oyunlarıyla pek aram yoktur bir yerden sonra sıkıyor beni açıkçası. NieR:Automata™ tarzı bir oyun önerebilir misiniz bildiğiniz var ise?
O türe çok uzağım, ama TWD asla zombileri ile öne çıkan bir oyun değil. İlk oyununda, aynı TLOU'daki gibi bir küçük kız - baba figürü izliyorsunuz.

Yeni konular

Geri
Yukarı