Xeon X3440 sistem RX 550 vs. RX 560

Soap1907

Hectopat
Merhaba. Üç ekran kartı arasında kararsızlık yaşıyorum. Bütçem 1000 TL, en fazla +100 TL olacak. İkinci el de düşünmüyorum, alabileceğim birkaç kart belirledim ama bu aşamada takıldım. Yardımcı olursanız sevinirim. Sistemim:

Intel Xeon X3440, 2.53 GHz 4+4 çekirdek, 8M önbellek.
8 GB DDR3 1600 MHz RAM.
400 Watt PSU.

Baktığım kartlar:
Afox AMD Radeon RX550 4 GB, 128 Bit, GDDR5, 750 TL.
ASUS AMD Radeon RX550 4 GB, 128 Bit, GDDR5, 860 TL.
BIOSTAR AMD Radeon RX560 4 GB, 128 Bit, GDDR5, 1050 TL.

Fiyatlarını da, performanslarını da göz önünde bulundurursanız sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
2.el RX570 kovalayın para vermeyin bu kartlara değmez. İşlemcinin üzerine az bir şey o.c yaparsınız en fazla.

2.el RX570 kovalayın para vermeyin bu kartlara değmez. İşlemcinin üzerine az bir şey o.c yaparsınız en fazla.
Sağlam ikinci el RX 570 bulabilmeniz iyi olur.
Öneriler için teşekkürler. Ancak temiz ikinci el bulabilmek ve ödeme planı biraz mesele olur benim için. Bu üç ekran kartı içinde en iyisi hangisi, fikrinizi belirtirseniz sevinirim.

Öneriler için teşekkürler. Ancak temiz ikinci el bulabilmek ve ödeme planı biraz mesele olur benim için. Bu üç ekran kartı içinde en iyisi hangisi, fikrinizi belirtirseniz sevinirim.

Bu üçü arasında en iyi RX560 ancak ben hiç önermem. Gidin adam akıllı 2. RX570 alın günümüz oyunlarını rahat medium High grafik ayarlarında oynarsınız. Paranızı yazık etmeyin. GET ilan veya ilinizde bulunan satıcılardan alın ilinizde bulunan satıcıdan testlerini gerçekleştirip alın.

Bu üçü arasında en iyi RX560 ancak ben hiç önermem. Gidin adam akıllı 2. RX570 alın günümüz oyunlarını rahat medium High grafik ayarlarında oynarsınız. Paranızı yazık etmeyin. GET ilan veya ilinizde bulunan satıcılardan alın ilinizde bulunan satıcıdan testlerini gerçekleştirip alın.
Peki sizce RX570 mi yoksa GTX 1050Ti mı?

Yeni konular

Geri
Yukarı