Xeon X3440 ve R7 250 sistem PUBG'de kaç FPS alır?

Mertcanİlbay44

Centipat
Selam arkadaşlar ben bir sistem topladım bu sistemle PUBG'de kaç FPS alacağımı merak ediyorum eğer iyi bir FPS alırsam oyunu inidireceğim 1280 900 Very Low ayarlarda kaç FPS alırım sistemim şu:
Xeon X3440 işlemci.
6 GB 1333 MHz RAM
Anakart H55
Ekran kartı R7 250 2 GB GDDR5

Arkadaşlar kaç FPS alırım acaba?

Son düzenleyen: Moderatör:
Selam arkadaşlar ben bir sistem topladım bu sistemle PUBG'de kaç FPS alacağımı merak ediyorum eğer iyi bir FPS alırsam oyunu inidireceğim 1280 900 Very Low ayarlarda kaç FPS alırım sistemim şu:
Xeon X3440 işlemci.
6 GB 1333 MHz RAM
Anakart H55
Ekran kartı R7 250 2 GB GDDR5

Steam PUBG için 30FPS civarı alırsınız. PUBG Lite için soruyorsanız onda +60FPS verecektir.

Xeon X3440 işlemci.
6 GB 1333 MHz RAM.
Anakart H55.
Ekran kartı R7 250 2 GB GDDR5.

Düşük ayarlarda 40 FPS( 720P diyebilirim ama sunu unutma en dğşğk karakter ve cevre detayında calıda olan bir adamı rahat farkedemeyebilirsin gelistirmende bayağı pahalı patlar nereden baksanmin 1000 TL gibi.

anladım 720p very lowda kaç fps alırım
Ekran kartını GTX 750 ti yaparsanız ortada oynayabileceğinizi düşünüyorum.
hocam malasef 300 tl bütçem var
Düşük ayarlarda 40 FPS( 720P diyebilirim ama sunu unutma en dğşğk karakter ve cevre detayında calıda olan bir adamı rahat farkedemeyebilirsin gelistirmende bayağı pahalı patlar nereden baksanmin 1000 TL gibi.
düşük yarlardaö 45 fps alma şansım varmı?
Hocam 30 FPS'ya alırsınız ya da alamazsınız. PUBG Lite rahat oynatacaktır.
peki pubg lite en yüksek ayarlarda 65 fps alırmıyım
PUBG Lite'ı çok rahat oynarsın. PUBG'yi düşük ayarlarda anca oynarsın ama oyun deneyimi kalmaz.
gta 5 kaç fps alırım orta ayarlarda
gta 5 orta ayrlarda kaç fps alırım?

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı