Xeon X5450 2. el ekran kartı tavsiyesi

Bütçe
350

Ivanov

Hectopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
MAİNBOARD: MSİ B350 PC MATE
CPU: Ryzen 5 1600 AF
GPU: GTX 1080 Tİ
RAM: 16GB
Arkadaşlar öncelikle herkese merhabalar hayırlı ramazanlar.
Bundan 1 ay önce Xeon X5450 işlemcili DDR3 4 GB RAM sistem topladım.(Anakart=ASUS P5G41T-MLx)
şu anki ekran kartım= (NVIDIA GeForce GT9400 Palit)
Ekran kartımın 1GB olmasına rağmen hiç iyi bir kart olmadığını biliyorum zira LOL'ü bile yüksek ayarda oynayamıyorum.
Şimdi asıl soruna gelelim benim aldığım işlemcı 120 Watt enerji tüketiyormuş bildiğim kadarıyla.
PSU quake 350 Watt buna uygun bir kart arıyorum ama bir türlü karar veremedim arkadaşlar (GT1030-GTX750-R7240) gibi ekran kartlarını biliyorum ve tereddüt ettim yanlış bir şey yapmak istemiyorum. Bu saydığım ekran kartları benim hem bütçemi zorlar hem de oynuyacağım oyunlara göre fazla.
İşlemcinin 120 Watt tükettiğini varsayarsak PSU'nun da eski olduğunu göz önünde bulundurursak bana GTA4 veya PUBG Mobile tarzı oyunları 1280*1024 çözünürlükte orta ayarla da kasma takılma olmadan 40 FPS üstü verebilecek ekran kartı önerir misiniz? Tabii ki de 2. el alacağım piyasada olup olmamasına dikkat ederseniz sevinirim herkesin yorumu benim için çok önemli hepinize teşekkür ederim saygılarla.
***Maksimum bütçe 350 TL.***

2.el alım satım hakkında bilginiz ve deneyiminiz var mı? Ayrıca hiç 2.el aldıgınız elektronik parçanız oldumu. Nasıl bir 2.el ürün almanız gerektiğnizi biliyor musunuz? Eğer deneyiminiz yoksa buna kalkışmamanızı öneriyorum. Ayrıca bu dönemde insanlardan uzak durmanızı tavsiye ederim. Zira ihtimaller ne kadar düşük olursa olsun virüs bulaşma riski her zaman vardır.

2.el alım satım hakkında bilginiz ve deneyiminiz var mı? Ayrıca hiç 2.el aldıgınız elektronik parçanız oldumu. Nasıl bir 2.el ürün almanız gerektiğnizi biliyor musunuz? Eğer deneyiminiz yoksa buna kalkışmamanızı öneriyorum. Ayrıca bu dönemde insanlardan uzak durmanızı tavsiye ederim. Zira ihtimaller ne kadar düşük olursa olsun virüs bulaşma riski her zaman vardır.
evet deneyimim var.Benim düşüncem kargo ile alisveris yapmak get olarak virüs konusundada dediklerinize katılıyorum teşekkürler. :)

Yeni konular

Geri
Yukarı