Xeon X5450 sistem mavi ekran hatası

Erhan Akın

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba iyi sosyaller. Yaklaşık üç aydır her üç dört günde bir mavi ekran hatası almaktayım. Bu hata genellikle internet tarayıcım sırasında video izlerken veya işlerimi hallederken geliyor. Ama oyun oynarken hiçbir türlü böyle bir hata almıyorum. Sorun nedir?
Sistemim;
Anakart: Gigabyte G41-MTS2pt.
İşlemci: Intel Xeon X5450.
RAM: 1333 MHz. 4 GB Kingston.
Ekran kartı: ASUS R7 240 2 GB.
İşletim sistemi: Windows 7 Ultimate.

Merhaba iyi sosyaller. Yaklaşık üç aydır her üç dört günde bir mavi ekran hatası almaktayım. Bu hata genellikle internet tarayıcım sırasında video izlerken veya işlerimi hallederken geliyor. Ama oyun oynarken hiçbir türlü böyle bir hata almıyorum. Sorun nedir?
Sistemim;

Reisi bir Update vakti gelmiş hocam :D.

Sistemim;
Overclock yaptınız mı? Yaptıysanız değerleri biraz daha düşürüp deneyin.

Minidump dosyalarını paylasirsaniz bu konudaki bilgili arkadaşlar yardımcı olabilir. @Murat5038 @Enes3078 @claus

Minidump dosyalarını paylasirsaniz bu konudaki bilgili arkadaşlar yardımcı olabilir. @Murat5038
Bu konuya bakmam :) Bu tür uyduruk sistemlerde daima sorun oluşur. Güncel sisteme geçmesini sadece tavsiye edebilirim.

Yeni konular

Geri
Yukarı