XEON X5460 işlemci GTX 750 oyun performansı

Yazarsan sevinirim 1 haftadır düşük bütçe sistem arıyorum en cazip bu geldi bide sorum olacak dostum bu parçalari tak çalışırmi yzksa BIOS lami uğraşacas
Kaç tl Ye mal oldu birde psunu öğrenebilirmiyim
Yazarsan sevinirim 1 haftadır düşük bütçe sistem arıyorum en cazip bu geldi bide sorum olacak dostum bu parçalari tak çalışırmi yzksa BIOS lami uğraşacas

Kaç tl Ye mal oldu birde psunu öğrenebilirmiyim
evet anakartın biosunu güncellemen gerekiyor benim işlemci geldi sorunsuz kullanıyorum şu an da. fakat ule tipi soğutucu almanı öneririm %100 kullanımda 80 derecelere kadar çıkıyor...

İyiymiş, teşekkür ederim. Tek istediğim 70 dereceyi geçmesin. Günde 2-3 saat oyun oynayan birisiyim normalde. Pek de hevesli değilim :D

İyiymiş, teşekkür ederim. Tek istediğim 70 dereceyi geçmesin. Günde 2-3 saat oyun oynayan birisiyim normalde. Pek de hevesli değilim :D
bütçe belirtirsen xeon işlemci yerine tavsiye yapabilirim bu işlemcilerin tdp side yüksek. Mesela ben ilerde 1155 pin bir anakart alıp i7 2600k çakıcam veya i5 3570k... Belki yanına bir de 1060. Dadından yenmez 😀😀

bütçe belirtirsen xeon işlemci yerine tavsiye yapabilirim bu işlemcilerin tdp side yüksek. Mesela ben ilerde 1155 pin bir anakart alıp i7 2600k çakıcam veya i5 3570k... Belki yanına bir de 1060. Dadından yenmez 😀😀
E5450 almaya karar verdim zaten TDP si 80W. En uygunu bu benim için.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı