Xeon X5460 işlemciye ekran kartı önerisi

FurkanCD

Centipat
IMG_20200101_215218.jpg

Elimde eski bir sistem var, yaklaşık 7 senelik falan. İçinde power olarak resimde gözüken var ve Xeon X5460 işlemci mevcut, 8 GB DDR3 RAM var, maksimum olarak hangi ekran kartı alabilirim? Yeni power supply alamayacağım, bütçem yok.

Son düzenleyen: Moderatör:
Boş konuşmayın güzel bir anakart ve PSU ile 4.66GHz kadar O.C yapılabiliyor GTX 1650 Super'i bile besliyor
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
.
*Boş konuşma* nedir ya? Ben senin askerlik arkadaşın mıyım? Terbiyeni takın. Sana cevap verme tenezzülüne girmezdim ama güzel bir cevap vermek istiyorum :D Ben işlemciye mi laf etmişim, ben O.C. yapılıp yapılmamasına laf mı ettim? Ki 4.66 GHz'a kadar O.C. yapılmak isteniyorsa bunun için bir o kadar ihtiyaç PSU, soğutma -ki en önemlisi-, güzel bir para :D çünkü elektrik faturasını ödemek için ihtiyacınız olacak. Benim laf ettiğim de HD7850 grafik kartıydı. Gözlük de kullan. Ya da okuduğunu anlamıyorsan bunun hakkında eğitimler al :D
Birbirimizi kırmaya gerek yok.

*Boş konuşma* nedir ya? Ben senin askerlik arkadaşın mıyım? Terbiyeni takın. Sana cevap verme tenezzülüne girmezdim ama güzel bir cevap vermek istiyorum :D ben işlemciye mi laf etmişim, ben O.C. Yapılıp yapılmamasına laf mı ettim? Ki 4.66 GHz'a kadar O.C. Yapılmak isteniyorsa bunun için bir o kadar ihtiyaç PSU, soğutma -ki en önemlisi-, güzel bir para :D çünkü elektrik faturasını ödemek için ihtiyacınız olacak. Benim laf ettiğim de HD7850 grafik kartıydı. Gözlük de kullan. Ya da okuduğunu anlamıyorsan bunun hakkında eğitimler al :D.
Birbirimizi kırmaya gerek yok.

Elektrik faturasıyla ne alakası Corsair RM850X kullanan adamın elektrik faturası çok mu gelecek ben onu anlamadım yani çogu oyunu oynatmaz demişsiniz videoyu izleyin bakalım oynatıyor mu lafınız HD 7850'ye ise doğrudur ama ben anlamıyorum sizde bir algı oluşmuş TDP degeri yüksek olan kart elektrik faturasını çoğaltması ne alaka bir açıklar mısınız güzel paramı millet 1200TL'ye Ryzen 5 1600 dizerken ben 600 TL'ye sıvı soğutmalı sistem dizerim X5460 la.

Elektrik faturasıyla ne alakası Corsair RM850X kullanan adamın elektrik faturası çok mu gelecek ben onu anlamadım yani çogu oyunu oynatmaz demişsiniz videoyu izleyin bakalım oynatıyor mu lafınız HD 7850'ye ise doğrudur ama ben anlamıyorum sizde bir algı oluşmuş TDP degeri yüksek olan kart elektrik faturasını çoğaltması ne alaka bir açıklar mısınız güzel paramı millet 1200TL'ye Ryzen 5 1600 dizerken ben 600 TL'ye sıvı soğutmalı sistem dizerim X5460 la.
Hocam anormal misiniz? 4.66 O.C. diyorsunuz.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı