Xeon X5460 ve Foxconn G41MXE sistem sanallaştırma açma

GameOFLife52

Hectopat
Daha fazla  
Bilgisayarıma VirtualBox kurdum fakat hata veriyor ve Kali Linux'ü başlattığımda siyah ekranda kalıyor ve sol üstte bir çizgi yanıp sönüyor. VMWare denedim işlemciniz desteklemiyor dedi, BIOS'ta da Virtualization Technology açma hakkında bir şey gözükmüyor. BIOS'ta VT-X yazısı falan o kadar baktım araştırdım fakat hiçbir şey bulamadım. İşlemcim Intel Xeon X5460 3.16 GHz. Anakartım Foxconn G41MXE. Nasıl düzeltebilirim bu sorunu? İnternetten araştırdım benim işlemcim sanallaştırma teknolojisini destekliyormuş.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam işlemcinle alakalı bir sorum olucak kusura bakmazsan. Aynı anakarta sahibim aynı işlemciyi almayı düşünüyorum. Performansından memnun musun? Stock olarak boşta ve yükte ısı değerleri nasıl ? Şimdiden teşekkürler.

Hocam işlemcinle alakalı bir sorum olucak kusura bakmazsan. Aynı anakarta sahibim aynı işlemciyi almayı düşünüyorum. Performansından memnun musun? Stock olarak boşta ve yükte ısı değerleri nasıl ? Şimdiden teşekkürler.
Aynı anakart ve sistemi topladım bende hocam işlemciye hyper 212 evo cpufan aldim. Sistem bosta sıcaklık 34 derece yükte 61 derece daha 62 yi görmedim hiç en fazla onda nadiren 61 genellikle 60 ta kalıyor. Performans anlatılmaz yaşanır. Tam bir f/p urunu

X5460 bende de var Asus combo anakart ile deneyeceğim bakalım GTX 750 ti koyacağım yanına test için topluyorum bu PC yi. Yakana kadar overclock. :LOL::LOL:

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı