Xfce nasıl kullanılır?

Metro1234

Decipat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Hp g6 ProBook
Samsung Galaxy J7 Prime
Başlığı böyle yapmamın sebebi 2 sorum var. Birincisi nasıl alt barda açık olan uygulamaları gösterebilirim? Yani Windows'taki gibi. İkincisi kullanıcımı nasıl root yapabilirim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Alttaki panele sag tikla, ekle de. Orada pencere listesi gibi bir eklenti olmasi gerekiyor, onu eklersen acik uygulamalar gorunur.

İkincisi kullanıcımı nasıl root yapabilirim?
Bilgisayar acilirken kullanici adi ve sifreni girdigin bir kilit ekrani gelmesi gerekiyor, oraya kullanici adi yerine root ve sifre bolumune ise root sifreni yazarsan root kullanicisi olarak baslatabilirsin.
Terminal uzerinde ise su komutunu girmen yeterli.

Alttaki panele sag tikla, ekle de. Orada pencere listesi gibi bir eklenti olmasi gerekiyor, onu eklersen acik uygulamalar gorunur.

Bilgisayar acilirken kullanici adi ve sifreni girdigin bir kilit ekrani gelmesi gerekiyor, oraya kullanici adi yerine root ve sifre bolumune ise root sifreni yazarsan root kullanicisi olarak baslatabilirsin.
Terminal uzerinde ise su komutunu girmen yeterli.
Teşşekürler hem kendime nasıl sudo ve root yetkisi verceğimi buldum ama xfce sildim çünkü pc kötüdü youtube bile açamıyordu ondan antiX kurdum şimdi iyi.

Yeni konular

Geri
Yukarı