XFX AMD RX 580 vs Sapphire AMD RX 570

Kraps

Hectopat
Hangisini almak daha mantıklı? 2. el almaktan çekiniyorum, bunlar da aynı fiyat. Mining işlerinin bitmesini bekleyemem.

Son düzenleyen: Moderatör:
Sahibinden, Letgo vs almanızı öneririm gerekirse satıcının yanına gidip testini de yapabilirsiniz.
2. el öneririm bu kartları 2000 TL'ye sağlam bir 2. el alırsınız.
Üstelik bunlar da 2. el.

Sahibinden, Letgo vs almanızı öneririm gerekirse satıcının yanına gidip testini de yapabilirsiniz.
Üstelik bunlar da 2. el.

2000TL'ye olanlar artık eskimiş olmuyor mu?
Üstelik bunlar da 2. el.

Rx 570 nitro+ tertemiz full kutu - Sapphire Ekran Kartı İlanları sahibinden.com'da - 921178591 mesela bu iyi de Kütahya'ya gidip testmi yaptırcam bir de.

Hangisini almak daha mantıklı? 2. el almaktan çekiniyorum, bunlar da aynı fiyat. Mining işlerinin bitmesini bekleyemem.
Bence, kutusuz, faturasız, garantisiz, kullanılmış, nereden alındığı belli olmayan bu iki kart yerine (Ki 95% mining için kullanıldı, o yüzden 3 gün garanti) 2. el pazarında en azından faturalı garantili rx 580leri 2500-2700 tl ye bulabilirsiniz. Sırf n11.com'da diye güvenilir olduğu anlamına kesinlikle gelmiyor unutmayın.
2000TL'ye olanlar artık eskimiş olmuyor mu?

Rx 570 nitro+ tertemiz full kutu - Sapphire Ekran Kartı İlanları sahibinden.com'da - 921178591 mesela bu iyi de Kütahya'ya gidip testmi yaptırcam bir de.
Ben açıklamaya "tertwmiz full kutu" yazıp, ürünün kendi fotoğrafını bile koymayan birine güvenmezdim

2. Elde dilediğiniz testi yapabilirsiniz. Zaten satıcı size "oo amma uğraştın" gibi bir tavırla yaklaşıyorsa koşarak uzaklaşın. Babasının hayrına vermiyor, 2500tl para karşılığında mal satıyor. Tabii ki her türlü test yapmaya hkakınız olacak

Bence, kutusuz, faturasız, garantisiz, kullanılmış, nereden alındığı belli olmayan bu iki kart yerine (ki 95% mining için kullanıldı, o yüzden 3 gün garanti) 2. el pazarında en azından faturalı garantili RX 580leri 2500-2700 TL'ye bulabilirsiniz. Sırf n11.com'da diye güvenilir olduğu anlamına kesinlikle gelmiyor unutmayın.

Ben açıklamaya "tertwmiz Full kutu" yazıp, ürünün kendi fotoğrafını bile koymayan birine güvenmezdim.

Nerelerde bulabilirim? Sahibinden Letgo'da bakıyorum adam akıllı yok.
Bence, kutusuz, faturasız, garantisiz, kullanılmış, nereden alındığı belli olmayan bu iki kart yerine (ki 95% mining için kullanıldı, o yüzden 3 gün garanti) 2. el pazarında en azından faturalı garantili RX 580leri 2500-2700 TL'ye bulabilirsiniz. Sırf n11.com'da diye güvenilir olduğu anlamına kesinlikle gelmiyor unutmayın.

Ben açıklamaya "tertwmiz Full kutu" yazıp, ürünün kendi fotoğrafını bile koymayan birine güvenmezdim.

1 2 dakika bakıp önerebilir misiniz?

Geri
Yukarı