Çözüldü XFX merc 319 RX 6900 XT ekran kartı, MSI MAG Forge 100R kasaya sığar mı?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Daha fazla  
Merhaba. Sistem toplamayı düşünüyorum. Elimde halihazırda başlıkta belirttiğim kasa var. XFX RX 6900 XT 34 cm uzunluğunda. Kasanın desteğini bilmiyorum. Sizce bu ekran kartı bu kasanın içerisine sığar mı?

İncehesaptan bahsediyorsanız, ben birkaç ay önce 14bin TL ye almıştım. Bir daha o fiyata düşmedi ama aklınızda bulunsun. Bugün yine listeye eklendi saat 10 da fiyatı belli olacak.
Muhtemelen bugün bir sürpriz yapmazlarsa tahminen 15 bin TL ye indireceklerdir.
Hocam fiyatı incehesap'ta 27 bin tl şu anda 15 bin tl ye düşer mi dersiniz gaming gecesinde.

Hemen hemen her hafta listeye ekleniyor ve o civarlara düşüyor. 27 bin TL lik fiyat tamamen göstermelik. Mesela, yine listede ki Team MP33 SSD nin fiyatına İncehesap da ve İnternette bakın. Hangi fiyata düşüreceklerini bilmek zor ama nispeten her hafta 15 binlere düşüyor. Söylediğim gibi ben 14 binden almıştım.
Adres bilgilerinizi kartınız vs her şeyi hazırlayın ve hızlı karar verip sepete ekleyip alışverişi en kısa sürede bitirin. Bazen havada kapışılıyor ve sepette olmasına rağmen çoktan stok bitmiş olabiliyor.
Acele edin hızlı davranın derken fiyatı tabi ki önceden kafanızda belirleyin.

Hemen hemen her hafta listeye ekleniyor ve o civarlara düşüyor. 27 bin TL lik fiyat tamamen göstermelik. Mesela, yine listede ki Team MP33 SSD nin fiyatına İncehesap da ve İnternette bakın. Hangi fiyata düşüreceklerini bilmek zor ama nispeten her hafta 15 binlere düşüyor. Söylediğim gibi ben 14 binden almıştım.
Adres bilgilerinizi kartınız vs her şeyi hazırlayın ve hızlı karar verip sepete ekleyip alışverişi en kısa sürede bitirin. Bazen havada kapışılıyor ve sepette olmasına rağmen çoktan stok bitmiş olabiliyor.
Acele edin hızlı davranın derken fiyatı tabi ki önceden kafanızda belirleyin.
Tamamdır hocam karttan memnun musunuz XFX'e bulaşmayın gibi yorumlar okudum da bazı forumlarda.

Uzun uzadıya test edip kurcalamadım, taktım ve 2K monitörle kullanıyorum. Genel olarak kasamın içinde yüksek sıcaklık sorunu vardı kasanın modifiyesi ile uğraşıyorum. İşlemci ve Ekran kartı oyun içinde 80 dereceyi görüyordu. Yani ekran kartına has bir durum değil. Muhtemelen yakın gelecekte bu soruna bir çözüm bulacağım.

Uzun uzadıya test edip kurcalamadım, taktım ve 2K monitörle kullanıyorum. Genel olarak kasamın içinde yüksek sıcaklık sorunu vardı kasanın modifiyesi ile uğraşıyorum. İşlemci ve Ekran kartı oyun içinde 80 dereceyi görüyordu. Yani ekran kartına has bir durum değil. Muhtemelen yakın gelecekte bu soruna bir çözüm bulacağım.
Hocam fiyatlar belli oldu 17.500 TL alınır mı sizce ?

Sizin adınıza ne desem yalan olur fakat ben olsaydım almazdım, düşünmezdim bile. Ama acelem olmadığını varsayıyorum. Beklerim, ya herru ya merru derdim sonuçta nette 18 bin TL ye zaten var. Dediğim gibi bu risk de içerir yarın daha yüksek olacağının ülkede kimse hiçbir şey için garantisini veremez.
Kısacası ben almazdım. Yatırım tavsiyesi olmamakla birlikte aceleniz yoksa işinizi şu an için görebiliyorsanız ve ileride ülke şartlarından kaynaklanabilecek her hangi bir durumda bugün almadığınıza pişmanlık yaşamayacaksanız sizde almayın.
Ben düzgün ve uygun bir ekran kartı için 2 yıl bekledim

Sizin adınıza ne desem yalan olur fakat ben olsaydım almazdım, düşünmezdim bile. Ama acelem olmadığını varsayıyorum. Beklerim, ya herru ya merru derdim sonuçta nette 18 bin TL ye zaten var. Dediğim gibi bu risk de içerir yarın daha yüksek olacağının ülkede kimse hiçbir şey için garantisini veremez.
Kısacası ben almazdım. Yatırım tavsiyesi olmamakla birlikte aceleniz yoksa işinizi şu an için görebiliyorsanız ve ileride ülke şartlarından kaynaklanabilecek her hangi bir durumda bugün almadığınıza pişmanlık yaşamayacaksanız sizde almayın.
Ben düzgün ve uygun bir ekran kartı için 2 yıl bekledim
Hocam kullandığım laptop oldukça eski ve yapabildiğim sadece internette gezinmek. Çok sıkıldığım için iş başı yapmadan almak istiyorum bir an önce. Fiyatı bana uygun geldi, 1000$ MSRP olan bir kart internette 18.500 TL bandında. Dolar zaten 18 TL...

Yeni konular

Geri
Yukarı