XFX QICK 6600XT 7300 TL!

@Tristan23 Ben ayar yapma gereği duymadım. Değerlere ilk gün bakmıştım, tam derecelerini hatırlamıyorum ama gayet normaldi. Olduğu gibi bırakma kararı almıştım. Şimdi fırsat buldukça oyun oynamaya devam ediyorum. Kart sessiz ve performansı gayet iyi.
Teşekkür ederim üstadım. 🙏😊

@Tristan23 Rica ederim. Kartınız hayırlı olsun. Ben XFX markasını pek bilmezdim. Son 2-3 yıldır adını duyuyorum. Normalde AMD kartlarda Sapphire tek tercihim oluyordu. Bir risk aldım ama hiç pişman olmadım şimdiye kadar.

sisttech.jpeg

Kart geldiğinde forumda durum da paylaşmıştım hatta. Görselde olduğundan daha iri bir kartmış. :)

@Tristan23 Rica ederim. Kartınız hayırlı olsun. Ben XFX markasını pek bilmezdim. Son 2-3 yıldır adını duyuyorum. Normalde AMD kartlarda Sapphire tek tercihim oluyordu. Bir risk aldım ama hiç pişman olmadım şimdiye kadar.

Eki Görüntüle 1415655

Kart geldiğinde forumda durum da paylaşmıştım hatta. Görselde olduğundan daha iri bir kartmış. :)
Hocam geçen hafta swft 210 modelini sipariş etmiştim ama bir türlü içime sindiremediğim için ürünün kargo kutusunu dahi açmadım. Bunu görünce arada da 200 lira fark olunca kafam rahat etsin diye bunun da siparişi verdim. İncehesaba güveniyorum sorun çıkartacaklarını sanmıyorum diğerini iade edip bu modeli gönül rahatlığıyla kullanacağım 😊

Geri
Yukarı