XFX 6600XT 8999 TL!

Bu ürün haftalarda bu fiyat bandında. 100-150 TL gibi bir indirim var. 8600-8500 bandını gördü çok kez. Fakat piyasaya göre 9000TL'ye en iyi performansı alabileceğiniz kart yine de budur.

F/p olarak soruyorum.

Bulacağın fiyata göre değişir. Yalnız RX 6600 biraz daha ilgi isteyen bir kart XT'ye kıyasla çünkü kas gücü olarak %10 kırpılmış olsa da düşük saat hızları ve düşük güç tüketiminden ötürü performans farkı %15-20 civarı olabiliyor.

Kabaca RX 6600 alınca stok kullanmak yerine basit OC işlemleri ile performansını artırmak daha iyi. Belki AMD zamanla kendi performans sürücüleriyle bu farkı kendisi kapatır.

Bulacağın fiyata göre değişir. Yalnız RX 6600 biraz daha ilgi isteyen bir kart XT'ye kıyasla çünkü kas gücü olarak %10 kırpılmış olsa da düşük saat hızları ve düşük güç tüketiminden ötürü performans farkı %15-20 civarı olabiliyor.

Kabaca RX 6600 alınca stok kullanmak yerine basit OC işlemleri ile performansını artırmak daha iyi. Belki AMD zamanla kendi performans sürücüleriyle bu farkı kendisi kapatır.

RX6600 7750TL'ye Amazon Jp'da Sapphire var. amazon.com.tr'de ise XFX 7870TL. Ortalama 1000TL gibi bir fark var 6600XT ile kesinlikle değer mi? 2 adet alıp hem kendi kasamda oyun için kullanmak hem de mining yapmayı düşünüyorum amorti süresi 6600'ün 32 gün daha düşük. Bilemedim.

Şu anki fiyatıyla 6600XT.

Hiç bu rakamlara düşmedi mi hocam ben bu kartı bu civarlarda görüyordum gibi geldi bana.

@incisquirtle bir 6600, bir de 6600 XT al daha iyi olmaz mı senin için?

Halihazırda kullandığım kart 5500XT işlemcim Ryzen 5 2600. 6600XT'yi hakkıyla besleyemez zaten düşündüğüm zaman bütçeme tam sığdığı için 2 tane 6600 almak daha mantıklı geliyor bana hocam amorti süreleri daha kısa olması da aklımı çok çeldi.
Tabii ileride satarken ikisinin arasında illaki bir fark oluşur. Veya mining tarafında da ekstra bir fark oluşabilir ama şu anda bütçemi fazla aşamıyorum maalesef.

Geri
Yukarı