XFX QICK 6600XT 7300 TL!

Isınma sorunu yok arkadaşlar. Kallavi bi soğutma bloğuna sahip, ağır ve taş gibi sağlam bir kart. Fan devrini %45 civarına ayarlayın keyfinize bakın.

sipariş.jpg

Aldık bakalım. Pişman olmayız umarım. :) İndirimi hatırlattığınız için teşekkürler. @Rustin Cohle

@raknhocam Teşekkür ederim. Kasaya sığar mı diye bile bakmadım. Radyatörü taşıtabilir bu model. :D Ben de erteleyip duruyordum. Aslında eskisi gibi oyun da oynamıyorum pek ama sistem güncel kalsın dedim. RX 570'i de satarım sanırım. Onunla da işlemciyi yükselteceğiz artık. Durduk yere masrafa soktum kendimi. Siz de umarım istediğiniz sistemi toplarsınız yakın zamanda.

Eki Görüntüle 1405176

Aldık bakalım. Pişman olmayız umarım. :) İndirimi hatırlattığınız için teşekkürler. @Rustin Cohle

Nihayet çektin demek kartı, 6600/6600 XT ailesine birisi daha eklendi. RX 570 ve 1600 AF bütçesine çok güçlü işlemciler sığdırılır da biraz ekonomi yapmak istersen seçenek bol, ikinci elde pazarlıkla 1800 TL'ye 3300X kapılıyor.

@Mithat Berhan Teşekkür ederim. :)
Nihayet çektin demek kartı, 6600/6600 XT ailesine birisi daha eklendi. RX 570 ve 1600 AF bütçesine çok güçlü işlemciler sığdırılır da biraz ekonomi yapmak istersen seçenek bol, ikinci elde pazarlıkla 1800 TL'ye 3300X kapılıyor.
Çektim artık. Kendimi sakinleştire sakinleştire anca bugüne kadar dayanabildim. Alalım gitsin, çıksın aklımdan artık. İhtiyacın yok senin diyorum ama dinletemedim kendime bir türlü. İleriye yönelik yatırım gibi olsun. Uzun bir süre düşünmem artık ekran kartı işini. Aileye ekleyin beni. RX 570'i bırakmak zor olsa da artık 6600XT kullanıcısı olacağım. :D R5 1600AF ve RX 570 Nitro+ bütçesini komple işlemciye ayırırım diye düşünüyorum. Artık indirim durumuna göre ne denk gelirse. Öncelikle ekran kartını satarım. İşlemciyi de yenisini aldıktan sonra elimden çıkarırım.

Geri
Yukarı