XFX R9 280X vs MSI R9 280X Arasındaki Fark Nedir?

Mert.

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba, MSI R9 280x almayı düşünüyordum ama benim bulunduğum konumdaki Vatan mağazasına baktığımda olmadığını gösteriyor bende XFX R9 280x almayı düşünüyorum hem ucuz hem de bulunduğum konumdaki mağazada olduğunu gösteriyor sizce arasında ne fark var? Neden diğerlerine göre ucuz?Almalı mıyım?

Alacağım sistem:
Adsız.png

İnternetten sipariş verecekseniz ve internet stoğunda MSI var diyorsa yakınınızdaki mağazada olup olmaması önemli değil. Mağazadan alacaksanız da bulunduğunuz yerdeki mağaza stokta olan başka bir Vatan mağazasından bulunduğunuz yerdeki mağazaya ürünü getirtebilir. Bence MSI veya ASUS alın. Bu 2 marka diğerlerine göre kendini daha çok ispatlamış ve daha iyi soğutma teknolojisine sahip firmalar.

Aradaki 100 TL farkı vereceksen tabikide MSI ama 700 liraya R9 280X bulmuşken almamak adamlara hakaret olur.

İnternetten sipariş verecekseniz ve internet stoğunda MSI var diyorsa yakınınızdaki mağazada olup olmaması önemli değil. Mağazadan alacaksanız da bulunduğunuz yerdeki mağaza stokta olan başka bir Vatan mağazasından bulunduğunuz yerdeki mağazaya ürünü getirtebilir. Bence MSI veya ASUS alın. Bu 2 marka diğerlerine göre kendini daha çok ispatlamış ve daha iyi soğutma teknolojisine sahip firmalar.

Ben mağazadan hemen düzdürüp almayı düşünüyorum sizin dediğiniz gibiyse MSI alabilirim mesela stokta olmayan bir ürünü getirebilir miyim? Örn: Asus R9 280x.

Aradaki 100 TL farkı vereceksen tabii ki de MSI ama 700 liraya R9 280X bulmuşken almamak adamlara hakaret olur.

Arasında pek FPS farkı olur mu?

Ben mağazadan hemen düzdürüp almayı düşünüyorum sizin dediğiniz gibiyse MSI alabilirim mesela stokta olmayan bir ürünü getirebilir miyim? Örn: Asus R9 280x.

Arasında pek FPS farkı olur mu?
Herhangi bir mağaza stoğunda varsa getirtebilirsin bulunduğun yerdeki mağazadan rica edip. Arada da çok FPS farkı olmaz.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı