Çözüldü XFX RX 5600 XT ekran kartımın 2. BIOS'u bozuk

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Mr. Edri

Hectopat
Makaleler
1
Yer
Alanya
Elimdeki model XFX RX 5600 XT THICC 3 Ultra. Çift BIOS olduğu için sorunsuz kullanıyorum ama ben öbür BIOS'un da sağlam olmasını istiyorum. Nasıl düzeltebilirim?

Çözüm
Çalışan BIOS ile bilgisayarınızı başlatıp ATI Flash açmadan önce BIOS Switch'inizi çalışmadığına inandığınız pozisyona alacaksınız ve Flash'lama işlemini yapacaksınız.
Çalışan BIOS ile bilgisayarınızı başlatıp ATI Flash açmadan önce BIOS Switch'inizi çalışmadığına inandığınız pozisyona alacaksınız ve Flash'lama işlemini yapacaksınız.

Çözüm
Bozuk derken neyi kastediyorsunuz?2. dediğiniz silent mı performance mı?

2 taraf da başta 12Gbps'di ben ikisine de 14 Gbps yapan güncel BIOS'u attım, sonrasında birine OC kilidini kıracak şekilde modladığım BIOS'u atmıştım, ondan oldu. Görüntü vermiyor, o VBIOS'u seçince
Deneyeyim.

Sorunu çözdüm. Mining icin kullaniyorum hive os kurdum ve hiveos üzerinden saglam bios ile açıp biow yükleme yerine gelip tam yukleyecekken biosu bozuk tarafa aldim ve düzeldi.

Yeni konular

Geri
Yukarı