XFX RX 5600 XT Thıcc III Ultra vs Sapphire Pulse RX 5600 XT BE vs MSI RX 5600 XT Gaming MX

Bütçe
3000
2fanlı almayın diyorlardı benim hazır kasa mantıklı geldiği için aldım. 3fanlı modele yükselttim akrtı ancak para kesintisi yapmadıla hatta 30TL indirim yaptı İncehesap.

Thicc 3 Ultra'da GPU bağlantı yeri sıcaklığı 110 derece diye bir konu gördüm korktum açıkcası genelde kaç derecelerde oluyor kartın yardımcı olursan çok sevinirim indirim bitmeden 3 fanlısını alayım bari dünden beri indirim kovalıyorum uyku girmedi gözüme.

Thicc 3 Ultra'da GPU bağlantı yeri sıcaklığı 110 derece diye bir konu gördüm korktum açıkcası genelde kaç derecelerde oluyor kartın yardımcı olursan çok sevinirim indirim bitmeden 3 fanlısını alayım bari dünden beri indirim kovalıyorum uyku girmedi gözüme.

66 dereceyi geçmedi kartım ama 2fanlı modeli bilemem.

Sapphire'in soğutması gayet başarılı. XFX'in 2 fanlı modeli alınmamalı ama 3 fanlı modeli alınabilir.
Bu BE modeli düz Pulse değil hocam. Kendi sitesinde iki modeli karşılaştırdığımda soğutma kısmında BE'de sağlam bellek soğutma yazmıyor, Çift BIOS yok ve saat hızıda 1620 MHz. Link atıyorum ama gözükmeyebilir.
XFX kullanıyorum ısınması gayet güzel alabilirsin zaten iyi bir marka ancak Türkiye'de yoktu. İncehesap'ta şu an iyi fiyatı eğer hazır kasa istersen aldığım kasayı atabilirm.

Direkt almalısın bence eğer hazır kasa istersen atabilirim.
VRM ve bellek sıcaklıkları ne durumda? Hiç kontrol ettiniz mi?

Bu be modeli düz Pulse değil hocam. Kendi sitesinde iki modeli karşılaştırdığımda soğutma kısmında Be'de sağlam bellek soğutma yazmıyor, çift BIOS yok ve saat hızıda 1620 MHz. Link atıyorum ama gözükmeyebilir.

VRM ve bellek sıcaklıkları ne durumda? Hiç kontrol ettiniz mi?

Hiç bakmadım açıkçası.

Merhaba,
Eclipse RDNA [ModartPC] | R5 2600 RX 5600 XT 6GB DDR4 16GB 480GB SSD Oyuncu Bilgisayarı - incehesap.com aldığınız sistem bu mudur?
Bende yakın zaman içerisinde bu sistemi almayı planlıyorum fakat ekran kartı konusunda 2fan vs 3 fan konusu aklımı karıştırıyor.

Aldığım sistem bu benim yaptığım yükseltmeleri yapabilirsiniz. Ben aldığımda kulaklık yoktu güzel bir fırsat bence.

Yeni konular

Geri
Yukarı