XFX RX 5600XT %98 Kullanımda 70-77 derece normal mi?

• Konuyu başlatan 7777
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 11
  • Görüntüleme 702

7777

Hectopat
XFX RX 5600XT Ekran kartım var. Black Desert Online'da çoğu ayar Max ayarda, %98 kullanımda dereceler 70-77 arasında gidiyor. Normal midir?
İşlemcim: Ryzen 5 3600
Kasa: Cougar Gemini S

Ve kasamda 1 fan var egzoz tarafında buna rağmen dereceler iyi mi yoksa bir sorun yaşatma imkanı var mı? Cevap verirseniz sevinirim.

Son düzenleme:
Normal hocam. Gemini kasa sağlam. Fakat mesh değil. Zaten sıcaklık değerleri yüksek değil.

Kış aylarında iyi bir değer. Baharın ortasından itibaren hava üfleyecek fan takviyesini düşünün derim.
Hocam zaten ekleyeceğim 3 fan + işlemci soğtucu ekleyeceğim teşekkür ederim yorumunuz için.
Çöp bir kasayı sadece marka olduğu için almışsınız, kazan gibi ısınır.

Everest Vulcan gibi bir çöp ile aynı malzeme;

Hazır sistemde alabileceğim en iyisi buydu (Frisby ve Gamepower gibi markalar vardı) ve kasanın hava akışını kendim deneyimledim şuan gayet iyi 1 fan için hava akışını düzgün sağlıyor ısı değerlerini sormak istedim 1 fana göre yine de yorumun için teşekkür ederim.

Gemini belli ki hava akışı pek iyi değil diyorsunuz bunu dediğim gibi 3 fan ekleyerek iyi bir yere getirebilir miyim ama şuan deneyimlediğime göre hava akışı kasa içinde iyi dönüyor.

@Yener K. @AŞUWA.mirzabey66 @vbios @Uchiha Shisui

Son düzenleme:
Hocam zaten ekleyeceğim 3 fan + işlemci soğtucu ekleyeceğim teşekkür ederim yorumunuz için.

Hazır sistemde alabileceğim en iyisi buydu (Frisby ve Gamepower gibi markalar vardı) ve kasanın hava akışını kendim deneyimledim şuan gayet iyi 1 fan için hava akışını düzgün sağlıyor ısı değerlerini sormak istedim 1 fana göre yine de yorumun için teşekkür ederim.

Gemini belli ki hava akışı pek iyi değil diyorsunuz bunu dediğim gibi 3 fan ekleyerek iyi bir yere getirebilir miyim ama şuan deneyimlediğime göre hava akışı kasa içinde iyi dönüyor.

@Yener K. @AŞUWA.mirzabey66 @vbios @Uchiha Shisui
Kasa hakkında direk bir bilgim yok ama 4 fan 1 fana göre soğutmada gerçekten fark oluşturuyor

Geri
Yukarı