XFX RX 570 için macun önerisi

BipolarBirey

Decapat
Daha fazla  
Merhaba dostlar. Şu an acilen bu kartı soğutmam lazım. Kart RDR2 ve DMC5 oynarken çok fazla ısınıyor. 89 dereceyi gördüm. En basit oyunda bile 70'i görüyor. Kışın da 80'i görüyordu. Bu kartı nasıl soğutabilirim? Kaliteli macun önerileriniz varsa yazarsanız sevinirim.

Benim bildiğim QR kod varmış üstünde okutunca sahte olup olmadığı anlaşılıyormuş.

Bu nasıl olur.

Orjinal, zaten o markayı Türkiyeye getirip satan Teknobiyotik.
Bir ara çakma muhabbeti dönüyordu, o yüzden.

Benim bildiğim QR kod varmış üstünde okutunca sahte olup olmadığı anlaşılıyormuş.

Bu nasıl olur.
Cooler Master da iyidir ama termal macunu hakkında bir bilgim yok, üzmez yüksek olasılık.

Son düzenleme:
Cooler Master'da iyidir ama termal macunu hakkında bir bilgim yok, üzmez yüksek olasılık.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu macunu da bu videoda gördüm Trendyol yorumlarındada iyi geri dönüş almış. Sanırım bu iyi.

Güncelleme geçeyim. Macundan çok çok memnunum cidden. Önceden 89'larda dolaşan RX 570 şu an Full 75-79 arası geziyor %65 fan devri ile. İşlemciyede sürdüm. İşlemci o kadar fark etmedi 5-6 derece fark etti.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı