XFX RX 5700 XT vs Gigabyte RTX 2060

Daha fazla  
Meslek
Mekatronik Mühendisliği
Başlıkta gördüğünüz gibi iki seçeneğim var, Gigabyte kartın soğutmasını gömmüşler, AMD kartın sürücülerini. (1 hafta önce RX 5500 XT kullandım driverlerde problem yoktu ) XFX markasının THICC modeli olması lazım 3 fanlı bir RX 5700 XT.
Güç kaynağım 600W.
İkisinin üstüne para verip alabiliyorum ikisi de aynı para sizce hangisi daha iyi bir seçenek olur uzun vadede.

Son düzenleyen: Moderatör:
Başlıkta gördüğünüz gibi iki seçeneğim var, Gigabyte kartın soğutmasını gömmüşler, AMD kartın sürücülerini. (1 hafta önce RX 5500 XT kullandım driverlerde problem yoktu ) XFX markasının THICC modeli olması lazım 3 fanlı bir RX 5700 XT.
Güç kaynağım 600W.
İkisinin üstüne para verip alabiliyorum ikisi de aynı para sizce hangisi daha iyi bir seçenek olur uzun vadede.

Fiyatları nedir? PSU'nun tam modeli nedir? 5700XT çok daha güçlü ama her an sorun çıkarabilir

Güç kaynağım 600W.
5700XT daha mantıklı.

Hocam bahsettiğim RTX 2060 80 derecelere çıkıyor diye biliyorum gidip bakacağım karta yine de fakat RX 5700 XT'nin ne riski var onu anlayamadım.

Sen RTX 2060 almıştın ne oldu o karta bozuk muymuş?

Yeni konular

Geri
Yukarı