XFX RX 6700 ne kadara satılır?

Praudh

Decapat
Daha fazla  
İyi günler arkadaşlar. XFX RX 6700 model ekran kartım var. 3 fanlı olduğundan ve bir çözümünü doğru dürüst bulamadığımdan satılığa koymak istiyorum. 10GB 160bit, ne kadar fiyata satılır? 2022 Ekim'den beri kullanıyorum.

İyi günler arkadaşlar. XFX RX 6700 model ekran kartım var. 3 fanlı olduğundan ve bir çözümünü doğru dürüst bulamadığımdan satılığa koymak istiyorum. 10GB 160bit, ne kadar fiyata satılır? 2022 Ekim'den beri kullanıyorum.

Hocam 3 fanlı olduğundan ve bir çözümünü bulamadım diyorsunuz. Nasıl bir sorunla karşılaştınız?

Hayır, kasaya sığıyor. Kullanıyorum aynı şekilde. Sorun fanlarla ilgili. Fanlar çok yüksekte çalışıyor. Sadece MSI Afterburner ile manuel fan ayarı ile çözebildim o da ne kadar doğru bilmiyorum. AMD Adrenalin Software'de bile fan ayarı yapınca olmuyor. Çok sesli ve hızlı çalışıyor. Ekran kartı bazlı oyunlarda 2000 RPM hızdan aşşağı olmuyor normal, varsayılan ayarlarda.

Hayır, kasaya sığıyor. Kullanıyorum aynı şekilde. Sorun fanlarla ilgili. Fanlar çok yüksekte çalışıyor. Sadece MSI Afterburner ile manuel fan ayarı ile çözebildim o da ne kadar doğru bilmiyorum. AMD Adrenalin Software'de bile fan ayarı yapınca olmuyor. Çok sesli ve hızlı çalışıyor. Ekran kartı bazlı oyunlarda 2000 RPM hızdan aşağı olmuyor normal, varsayılan ayarlarda.

Fan ayarı ile ilgili konu açtınız mı?

Yeni konular

Geri
Yukarı