Elektronik XFX RX 6800 XT Speedster SWFT 319 3 fanlı 16.000 TL

Kronik sorun yaşamak için birebir <3

Aga bazı markaları babanızınmış gibi savunmayın, XFX 6900XT Swift kullandım sorun yaşamadım, arkadaşım 5500XT kullandı sorun yaşamadı. XFX ile sorun yaşayana denk gelmedim. Milleti yanlış yönlendirip bunu aldırmayınca eline ne geçecek?

Bu seriyi kullanan birisi olarak konuşuyorum. Çok hafif coil whine sorunu var. Çok hafif ses yapıyor ama bildigimiz kadar yüksek değil zorlandıgında hafif ses yapıyor coil whine sesi. Onun haricinde en ufak sorun yaşamadım ısınma vsvs gibi sorunu yok.

XFX 5500, 5600, 6600, 6700, 6800 serilerini kullanan ve kullandıran biri olarak söylüyorum sorunsuz.

RX6800 kullandım XFX siyah ekran ve WattMan verdi. Arkadaşım RX 6700XT kullandı sorunlu WattMan ve siyah ekran. RX 6800XT kullandım siyah ekran sorun verdi. RX 570 kullandım sorun verdi. Ne yapayım ben kullanayım mı tekrar şans mı vereyim? 4070SUPEr aldım 1 aydır bir sorunu yok. Boş algı yapmayın işinize bakın.

RX6800 kullandım XFX siyah ekran ve WattMan verdi. Arkadaşım RX 6700XT kullandı sorunlu WattMan ve siyah ekran. RX 6800XT kullandım siyah ekran sorun verdi. RX 570 kullandım sorun verdi. Ne yapayım ben kullanayım mı tekrar şans mı vereyim? 4070SUPEr aldım 1 aydır bir sorunu yok. Boş algı yapmayın işinize bakın.
Kişisel deneyime göre bileşen önerilmez. RX 500 zaten sorunlu ama stabil bu seriler ve Wattman AMD yazılımının verdiği hata diye sorunun kaynağı GPU olmuyor her zaman.
Alınmaz tabii ki de. Sıfır alınacak bir kart değil 6800 XT. RX 7700 XT bakılabilir.

Geri
Yukarı