XFX RX 7600 ekran kartından ses geliyor

Grizliess

Kilopat
Ekran kartım XFX RX 7600 speedster SWFT 210 yüke bindiğinde ses geliyor. İlk defa oldu, kartı aralık 2023 tarihinde aldım alalı henüz üç buçuk ay oldu. Garantisi var. Bu sesin sebebini ve ne yapmam gerektiğini bana söylerseniz sevinirim. Sesi duyabilmeniz için video yüklüyorum şimdiden teşekkürler.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Ben bugün kartı gönderemedim ve GPU stres testi yaptım hiç ses çıkmadı. Stres testi ile oyuna girmenin arasında bir fark var mı? Yoksa oyuna girdiğimde farklı bir yerden mi geliyor ses şu an şüpheye düştüm.

Hocam normal bir ses ya abartılacak kadar bir şey yok o bobinden geliyor gelmeside normal yüksek elektrik akımını bobinden doğru akım olarak aktarıyor

Ben bugün kartı gönderemedim ve GPU stres testi yaptım hiç ses çıkmadı. Stres testi ile oyuna girmenin arasında bir fark var mı? Yoksa oyuna girdiğimde farklı bir yerden mi geliyor ses şu an şüpheye düştüm.
Eğer fps çok absürt sayılara çıkarsa coil whine sesi azar. Ben onu her yerde 500fps yer sınırladım mis gibi şuan.

Yeni konular

Geri
Yukarı