XFX RX570 vs. GTX 1650

Vandel

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhabalar. Bir site üzerinden XFX RX570 ekran kartı almıştım bozulması üzerine siteyle ileşime geçip garanti göndermiştim. Para iadesi üzerine THH başvurdum ve yeni kart gönderme kararı çıktı. Bana şu an gönderecekleri kart:
MSI GTX 1650 Ventus XS 4G OC DDR5 128bit HDMI DP budur. XFX RX570 ile performans farkı çok mu?

Son düzenleyen: Moderatör:
Yorumlarınız için çok teşekkür ediyorum. Dediğiniz gibi yapıp bu kartı kabul etmedim. Onlar ise mail ile dönüş yaparak xfxspeedster QICK210RX 6500 XT 4 GB GDDR6 bu kartı önerdiler. Bu kart hakkındaki görüşleriniz nedir acaba? Bir de benim şu an anakartım MSI 2A9ch ve işlemcim i7 860 Son önerdikleri kartı sistemim kaldırır mı? Teşekkür ederim. @Rustin Cohle

Yorumlarınız için çok teşekkür ediyorum. Dediğiniz gibi yapıp bu kartı kabul etmedim. Onlar ise mail ile dönüş yaparak xfxspeedster QICK210RX 6500 XT 4 GB GDDR6 bu kartı önerdiler. Bu kart hakkındaki görüşleriniz nedir acaba? Bir de benim şu an anakartım MSI 2A9ch ve işlemcim i7 860 Son önerdikleri kartı sistemim kaldırır mı? Teşekkür ederim. @Rustin Cohle
6500 XT hiç düşünmeyin direk alın da. İşlemciniz 860 mı 8600 mü? Anlamadım tam olarak.

Hocam bu işlemci çok eski. Bırakın 6500 XT'yi RX 570 bile darboğaz yapıyordur. Ancak gene de 6500 XT tercih edin.

Hocam evet darboğaz yapıyordu fakat oyunları açıyordu. Bu kartı tercih ettigimde görüntü alır ve darboğaz olsa dahi Valorant LoL CS gibi oyunlarda sıkıntı yaşar mıyım?

Yeni konular

Geri
Yukarı